Steam hesabını yanlış Social Club hesabına bağlamak

Medot

Femtopat
Daha fazla  
Ben Epic Games'ten bedavayken almıştım ama hile yaptım ve banlandım. Bu yüzden Steam'den hazır indirim varken tekrar aldım ve aldığım Steam hesabımı banlanan Social Club hesabına bağladım ve şu an değiştiremiyorum. Lütfen yardım eder misiniz?

Onu değiştiremezsiniz bağlanan hesapların bağlantısı kesilemiyor, yani en azından Epic, Steam gibi platformların bağlantısı kesilemiyor bazı başka yerlerin (Amazon Prime vb.) bağlantısı kesilebiliyor sadece.

Aynen hile yapıp oyun zevkimizin içinden geçin kardeşim, bir de utanmadan gelip burada yardım iste. Social Club bağlantısını Rockstar sitesinden kesebiliyorsun. Tekrar bağlantı yaparsın. Ama sakın dürüst şekilde oyun oynama tamam mı?
yanlış anladın ben sadece para hilesi ve level hilesi yaptım boş duyar kasma ve dediğini yaptım kesilmiyor. Ama sakin ve dürüstçe söylüyorum bilip bilmeden konuşma tamam mı?

yanlış anladın ben sadece para hilesi ve level hilesi yaptım boş duyar kasma ve dediğini yaptım kesilmiyor. Ama sakin ve dürüstçe söylüyorum bilip bilmeden konuşma tamam mı?
Para ve level hilesi çok normalmiş gibi konuşuyor :D Tövbe tövbe ya.
Hesap bir şekilde kesiliyor ben yapmıştım, Social Club'un launcher sürümünü de dene.

Para ve level hilesi çok normalmiş gibi konuşuyor :D Tövbe tövbe ya.
Hesap bir şekilde kesiliyor ben yapmıştım, Social Club'un launcher sürümünü de dene.
Bir oyun şirketi oyuncular oyun içi para satın alsın diye para kazanmayı zorlaştırıyorsa hile yapanlar gayet haklı bence, burada konunun amacı da insanları yargılamak değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı