Steam hesabının geri alınması için gereken bilgiler nasıl gönderilir?

11stak

Femtopat
Daha fazla  
Dün (17.05.2023) saat 20.30 civarında Steam hesabım çalındı. Hesaba ilişkili telefon numarası ve Steam mobil kimlik doğrulamayı kaldırmış çalan şahıs. Mail de dahil. Dün Steam Destek bölümünde Steam'de ilk kullandığım e postayı ve telefon numaramı yazarak gönderdim. Bugün dönüş sağladılar. Hesabın bana ait olduğundan emin olmak için Sahiplik Kanıtının Sağlanması bölümündeki yönergeleri takip edip belirli kart bilgilerini (kartın son 4 hanesi, isim soy isim) ve fatura adresi, posta kodu vs. istediler. Bu bilgileri destek bölümünden nasıl gönderebilirim? Ve son olarak hesabı gerçekten geri alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Ekran görüntüsü 2023-05-18 180119.png

Bende çaldırdım bende güvenlik kodu falan yoktu bende anahtar istediler o da yok dedim şey verdim zamanında warban almıştım onun kart bilgilerini verdim öyle geri almıştım.

steam mobil kimlik doğrulamayı kaldırması imkansız dostum sen kaldırmadıysan eğer?
Çalındıktan yarım saat sonra maile baktım sırayla 3 mail gelmiş: Steam mobil doğrulama kaldırıldı. Sonu .. ile biten telefon numarası hesabınızdan kaldırıldı. Ve sonuncusu da mail değişikliğiydi sanırsam

Bu arada bir şey daha ekliyim sadece steam çalınmamıştı ps hesabım falan da gitmişti öyle bir bahtsızdım ama işte satın aldığım kartla ilgili verileri verince destek oluyorlar sana.

Bir hafta falan sürmemiştir geri almam öyle diyim tam net hatırlayamıyorum kusura bakma.
Sıkıntı yok hocam ama ben bu kart bilgilerini mailden de atabilir miyim acaba bilginiz var mı steam destek maili için? Çünkü ilk destek talebi gönderdiğimde kart bilgisi sormuştu, 2.talebi gönderdiğimde istemedi nereden iletebilirim acaba?

Sıkıntı yok hocam ama ben bu kart bilgilerini mailden de atabilir miyim acaba bilginiz var mı steam destek maili için? Çünkü ilk destek talebi gönderdiğimde kart bilgisi sormuştu, 2.talebi gönderdiğimde istemedi nereden iletebilirim acaba?
destek talebine cevap vermen yeterli mailden cevap vermene gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı