Steam Hesabının Kilitlenmesi

Mr.Erkvn

Kilopat
Arkadaşlar Steam hesabıma giriş yapamıyordum. Maillerime baktım ve "Steam Hesabınız: Kendini Kilitleme Talep Etti" diye bir mail gelmiş. Hesabımı açmam için link verilmiş. Linke basıyorum. Hesap bul çıkıyor. Hesap adımı yazınca böyle bir hesap bulunamadı yazıyor. E-posta yolluyorum yine bulunamıyor. Hiçbir şekilde hesabıma giremiyorum. Ben hesabı yeni satın aldım. Acaba aldığım kişi bir şeyler yapmış olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüş eski sahibiyle yok hayır yapmadım derse steamle görüş. Ben büyük ihtimal aldığın kişi bir şeyler yapmıştır diye düşünüyorum günahı ona kalsın ama..

Görüş eski sahibiyle yok hayır yapmadım derse steamle görüş. Ben büyük ihtimal aldığın kişi bir şeyler yapmıştır diye düşünüyorum günahı ona kalsın ama..
Steam hesabım çalınmış. Baktığımda farklı bir e-posta adresi gözüküyor. Ticket atmam gerekli ama İngilizcem iyi değil. Yardım edecek var mı ?

Steam hesabım çalınmış. Baktığımda farklı bir e-posta adresi gözüküyor. Ticket atmam gerekli ama İngilizcem iyi değil. Yardım edecek var mı ?

Ingilizcem olsa seve seve yardım ederdim ama malesef yok. Google Translate'dan Türkçe > Ingilizce ardından Ingilizce > Türkçe yapıp düzgün cümleler kurabilirsin az biraz ingilizcen varsa. Yardım edecek bulamazsan bunu denemeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı