Steam hesap değeri hesaplama

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar Steam hesabımın değerini nasıl hesaplayabilirim? Steam Calculator adlı siteye girdiğim zaman lowest price 1000 TL olarak gözüküyor fakat kimsenin bir hesabı o kadar yüksek fiyata satın alacağını düşünmüyorum. En doğru satış fiyatını nasıl hesaplayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme [Steamdb topluluk sitesidir. Valve’e ait değildir.]
Bu site Steam'in kendi sitesi buradan fiyata bakın, oyunların asıl değeri o fiyattır ama kimse o fiyata almaz 3 - 4 kat aşağı bir fiyat istemelisiniz.

Bu site, Steam'in kendi sitesi buradan fiyata bakın, oyunların asıl değeri o fiyattır ama kimse o fiyata almaz. 3-4 kat aşağı bir fiyat istemelisiniz.
Bu site Valve’e ait değil. Lütfen hatalı bilgi vermeyiniz.
BC659EE7-238E-42C7-8FA9-7A61CAD562C7.jpeg

Burada yazan değere göre tahmini bir fiyat belirleyebilirsiniz. Rozet veya envanter değerini katmıyor ama oyunların en ucuza ne kadar alınabileceğini yazıyor. Bundle vb. ile daha da ucuza gelen oyunları da kendiniz fiyattan düşersiniz. Envanter ve rozet değerini de eklersiniz. Son olarak da, hesap satışı, alışı ve takası kullanıcı sözleşmesine aykırı. Hesap kapatılabilir veya yasaklanabilir. Satarken aklınızda bulundurun. @DenizG101

Son düzenleme:
Bu site Valve’e ait değil. Lütfen hatalı bilgi vermeyiniz.Eki Görüntüle 539877

Burada yazan değere göre tahmini bir fiyat belirleyebilirsiniz. Rozet veya envanter değerini katmıyor ama oyunların en ucuza ne kadar alınabileceğini yazıyor. Bundle vb. ile daha da ucuza gelen oyunları da kendiniz fiyattan düşersiniz. Envanter ve rozet değerini de eklersiniz. Son olarak da, hesap satışı, alışı ve takası kullanıcı sözleşmesine aykırı. Hesap kapatılabilir veya yasaklanabilir. Satarken aklınızda bulundurun. @DenizG101
Ben bu site Valve'a ait diye biliyorum, yanlışım varsa kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı