Steam Hesap Değeri Hesaplama

Hocam sanırım gözden kaçırdınız.
Grand Theft Auto V

Counter-Strike: Global Offensive

Euro Truck Simulator 2

Pro Evolution Soccer 2016

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Rust
Bu oyunları rahatlıkla indirimlerden çok ucuza alabilirsin hadi bilemedin 120 TL yada 130 TL'ye bu oyunlara sahip olabilirsin o yüzden böyle bir hesaba 100 TL gibi bir fiyattan vermek çok saçma geliyor tabi bu benim fikrim siz farklı düşünüyor olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu oyunları rahatlıkla indirimlerden çok ucuza alabilirsini hadi bilemedin 120 TL yada 130 TL o yüzden böyle bir hesaba 100 TL gibi bir fiyattan vermek çok saçma geliyor tabi bu benim fikrim siz farklı düşünüyor olabilirsiniz.
Bana göre de Max 200TL bir ederi var. Ama ayrıca Mount & Blade, Europa Universalis IV gibi seriler ile ilgilenler için 100TL gibi bir ederi yok
Rakamları az daha yuvarlayın böyle pek beğenmedim(!)

Dostum 200-250 TL gibi bir fiyattan daha yükseğe kimse almaz. Doğru düzgün 12-13 tane oyun var. Hearts of İron, Mount and Blade, Europa Universalis hastası bir insana denk gelsen bile maksimum 200 TL.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı