Steam Hesap Kısıtlanması

DJ_KAMURAN

Centipat
Arkadaşlar merhaba.
Benim Steam hesabıma 31/08/2018 yılında hesap kısıtlaması geldi. Olay şu bir adam bana mesaj attı bir site vardı. Siteye girdim falan CS:GO kasa açma sitesi gibi bir şeydi. Işte girdim siteye girdiğim anda hesabım gitti. Meğer siteye girdiğin an hesabı ellerinle karşıya veriyormuşsun. Hesabımı aldı adam numaramı değiştirdi e-mailimi değiştirdi. Uğraştıkan sonra hesabımı geri aldım. Hesaba girdiğimde hesapın para birimi usd yani amerikan doları idi.
Geri Türkçe yaptım. Sonra hesabımda ne göreyim 30 TL para. Beyin yoksunu hesabımı geri almayacağımı düşündü herhalde. Bende sinirden parayı harcadım. Hatta yüklediği para visa **39 ile biten bir kart(ben hep mobil ödeme ile harcama yapardım) adam para iadesi istedi para iade edildi bana dolandırıcılık suçu kaldı. Yani adam hesabıma girdi 5 dolar yatırdı ben hesabımı geri aldım 5 doların iadesi istendi ve dolandırıcılık suçu bana kaldı.
Ben bu hesabı nasıl hesap kısıtlamasından kurtarabilirim.
Cevaplayanlardan Allah razı olsun.

Screenshot_20200524-212949_Steam.jpg
Screenshot_20200524-212941_Steam.jpg
Screenshot_20200524-212928_Steam.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Destek ile iletişime geç.

Abi yüz bin defa geçtim kısıtlama kaldırılmayacaktır
Bu konu kapatılmıştır diyorlar geri dönmüyorlar dolandırıcı olsam neden tek hesapla yetineyim birsürü açar milleti dolandırırdım ama dolandırıcı değilim ki hesabım için bu kadar uğraşıyorum

Geri
Yukarı