Steam hesap kurtarma

emirbayrak19

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 3 4 yıl önce 2017 tarihinde bir arkadaşımdan Steam hesabı aldım. Hesabın içerisinde yalnızca 2 oyun vardı. Kendisinin bilgisayarı bozulduğu için kullanmadığını söyledi. Hesabı yaklaşık 4 yıldır kullanıyordum. Bir süre hesaba giriş yapmadım bilgisayarımda sürekli açıktı ve şifreyi unuttum. Parolayı sıfırlamak istediğimde ne e-posta ne telefon numarasıyla sıfırlayabiliyorum. Steam desteğe yazdım 2 3 gündür soru soruyolar cevaplıyorum ancak son olarak 2017 de ininal Kart'la oyun satın almıştım. Benden o kartın bilgilerini istıyorlar ben hatırlamıyorum. Hatırlamadığımı söylesem direkt red cevabı vereceklerini biliyorum. Ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz? Hesabın son şifrelerini biliyorum. Hesabı aldıktan 1 yıl sonra epostayı değiştim ve o epostaya erişimim var. Steam'den gelen Steam pazarla ilgili mailler bile duruyor. Hesabımda 66 adet oyun vardı. Çoğunu kendi paramla biriktirerek ve bazı skin bet sitelerinde katlayarak almıştım. CS:GO'da 3000 saatim var. Ben bu hesabı nasıl geri alabilirim Steam desteğe ne yazsam tatmin edici bir cevap olur? Yardımcı olur musunuz?

Satın aldığın makbuzları PNG olarak gönder. Delil gerekiyorsa o makbuzların önemi büyük.

Kartın 2 son 2 hanesını biliyorsanız rahatça alabilirsiniz. Gerekli bilgileri verebilirsen aldığın oyunları ekran görüntüsü vs rahatça alabilirsin.

Satın aldığın makbuzları PNG olarak gönder. Delil gerekiyorsa o makbuzların önemi büyük.

2 oyunu arkadaş almıştı kartıyla. Sonra ben hesaba keyle oyun aldım kontörle bakiye yükledim. Bunlarin hep kanıtları duruyor. 3-4 tane kullandığım keyi gönderdim kontörle 3 kere bakiye yükledim bunların kanıtını attım. İlla ilk kullandığınız kredi kartı lazım diyorlar.
Kartın 2 son 2 hanesını biliyorsanız rahatça alabilirsiniz. Gerekli bilgileri verebilirsen aldığın oyunları ekran görüntüsü vs rahatça alabilirsin.
Kart benim degil ki arkadas almış 2017 de.2 oyun vardı hesapta bana verdi bilgisayarı bozulduğu için sonra da geri istemedi sende kalsın dedi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı