Steam hesabı kurtarma

OxyHope

Centipat
Merhaba dostlar bugün akşam 7 sularında hiçbir linke vs. tıklamamama rağmen telefonuma Steam hesabımdan numaramın kaldırıldığına dair mesaj geldi. Sonra CS oynuyordum apar topar oyundan çıktım. Baktım şifrem vb. her şeyim değişmiş. Steam guardımda vardı ama telefonuma bildirimde gelmemiş kodunuz şu gibisinden bu ikinci çaldırışım Support'a mail attım da aklımda bir soru kaldı. Bu nasıl olabiliyor? Sizce nasıl yapmış olabilir? Arkadaşlar önemli gelişmeler oldu böylesinin ilk defa olduğuna inanıyorum Steam Support birden fazla kurtarma mailinin geldiğini söyledi. Kimliğimle fotoğrafımı istedi attım gece olduğu için daha dönmediler. Üstüne üstlük hesabımı silmiş adam topluluktan bulamıyorum Steam'den okudum silinen hesablar 30 gün içinde geri döndürülebiliyormuş silmek içinde çeşitli bilgileri bilmesi gerek. (Benden başka kimsenin bilmediği şeyler) durum bu arkadaşlar. Sizce geri alır mıyım ama sildiğine göre pes etmiş gibi görünüyor. Bence sırf eğlence için çaldı yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınızdan bir ürünü satın aldığınıza dair fatura ekran görüntüsünü atarsanız şansınız daha yüksek olur.
Arkadaşın dediği gibi e posta adresinize gelen 'Teşekkür Ederiz!' başlıklı satın alım elektronik faturalardan birkaç tane atıp olayı izah ederseniz yüksek ihtimalle Steam tarafından şifreniz yenilenecek ve iletişim kurduğunuz e posta adresinize kullanıcı adınız ve Steam tarafından konulan şifre yollanacaktır. Hesabınız 15 gün Topluluk Pazarı yasaklaması yemiş şekilde gelecektir ve hesabınızda herhangi bir hile kullanımı olduysa VAC yasağı kaldırılmayacaktır. Hesabınızı aldıktan sonra şifrenizi ve iletişim bilgilerinizi güncellemeyi, Steam Guard'i ise etkinleştirmeyi unutmayınız.

Son düzenleme:
Hesabı gidenlerin de %99.9'u skin çılgınlığının had safhada olduğu CS: GO oyuncusu. Ne hikmetse sadece Far Cry, Assassin's Creed, Metro, BioShock, Rocket League, Mafia, Hitman, Fallout gibi oyunları oynayanların hesabını çaldırması çok daha nadir. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı