Steam "Hesap Uyarısı" Hatası

Voltrage

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Bugün sabah Steam'i açtığımda bu sorun ile karşılaştım. Hiç başıma gelen bir olay değildi. Bu durumla karşılaşan oldu mu hiç ve bir de bu sorunu nasıl çözeceğim?

Merhabalar,

Bugün sabah Steam'i açtığımda bu sorun ile karşılaştım. Hiç başıma gelen bir olay değildi. Bu durumla karşılaşan oldu mu hiç ve bir de bu sorunu nasıl çözeceğim?
Sorunumu Çözdüm - Konu Kilitlenebilir

ddddd.png

Bu şekilde bir hata aldım. Steam hesabıma girdiğimde üstte sürekli "Hesap Uyarısı" şeklinde kırmızı bir bar var. Ona tıkladığımda bu ekran geliyor sürekli.

tıkladım. oradan sonra "Takas Yapma, Hediye Yollama, Öğeler, Topluluk Pazarı" butonuna tıkladım.4 seçenek var; Takas yapma, Hediye yollama, Öğeler, Topluluk pazarı şeklinde. Benim sorunumu açıklayan başlıktan destek sistemine yazamıyorum. Bende Steam destek kısmından "Steam topluluğu" başlığı altında destek talebi oluşturdum. Üst kısımda "Yardım talebiniz: Steam Topluluğu hakkında bir sorum var. Şununla İlgili: Steam topluluğu" yazıyordu. Talebi oluşturduktan yaklaşık 2 saat sonra şununla ilgili kısmı Counter-Strike: Global Offensive olarak değişti. 12 saattir cevap yok. Bir bilginiz varsa diye benim şüphelendiğim kısmı özet geçeyim. Birisi ile anlaştık csgo eşyasını satın alacaktım. Takas linkini paylaştı ve envanterinden eşyayı seçip takas gönderdim. İlk teklifi reddedip takas linkini değiştirdikten sonra yeni takas linkini paylaştı. Yine aynı şekilde onun envanterinden eşyayı seçip takası ben oluşturdum. Bu defa onayladı ve bu olaydan yaklaşık 2-3 saat sonra hesabım kısıtlandı. Bu bahsettiğim takas aracı bir site sayesinde gerçekleşti. Site şuan satıcının bakiyesini blokladı, eğer dolandırıldığı yönünde bir şikayette bulunduysa ve bundan emin olabilirsek bakiyesini çekemeyecek. Ama bir önemi yok, her halükarda zararım büyük. Bundan kaynaklı olup olmadığından emin değilim sürekli takas yapıyorum. Bu bahsettiğim takastan sonra dota2 eşyaları ile 15-20 takas daha gerçekleştirdim. Hesabımda bugüne kadar yaklaşık 21000 takas yaptım. Dolandırma yada dolandırılma gibi bir durumum olmadı. Birazdan bir konu açıp daha detaylı anlatacağım. Umarım bir çözüm yolu vardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı