Steam hesapları tehlikede

Evet herkese merhabalar. Bu konu da aslında sizin güvenli olduğunu sandığınız e-posta onayı ve guard doğrulama hiç de güvenli değil. Nedenini söyleyeyim hesap çalma vs işlerle zamanında uğraştım bu konu hakkında bilgilerim de var ama evet ama, bunu size de söylemek istedim. Kardeşlerim, abilerim, ablalarım ister guard koyun ister e posta koyun Steam hesabınız kesinlikle bilen biri tarafından bu işleri kesinlikler çalınır. Bir hesap satın aldım dün normal de yasak böyle şeyler ilk anlamadım çalıntı olduğunu sonradan baktım ki hesap kilitlendi, satıcıya söyledim arkadaşım yapmış dedi tabii ben inanmadım. Sonra tamam dedim kodu verdi girdim birkaç saat sonra şifre, gmai, l numara hepsi değişmiş ve kalkmış profil fotosu bile değişmiş sonra yazdım dedi bir daha kilitlenme olmasın diye bilgileri değiştirdim. Tamam dedim kardeşim hesabı verdi tabii gece ben düşündüm. Dedim lan bu böyle böyle yapıyor diyor bu hesap kendisinin değil. Yandex maille verdi hesabı giriş geçmişine baktım IP adresi vardı Kırklareli'ni gösteriyor ama zaten muhtemelen IP değiştirici kullanıyor o kadar keriz değildir dedim. Sonra dedi sen de biliyorsun çalıntı olduğunu. Ben dedim lan ne biliyorsun ilan da 24 saat garanti GL hf yazmışssın ne anlayayım. Sonra dedi evet çalıntı genel de yabancı siteler de satıyorum 2, 3 doalra falan. İstersen 50 TL skin ile iade edeyim paranı. Yok dedim bir de onunla mı uğraşacağım? Hayır şöyle bir şey var normalde e-postalarımı veya PC'yi kontrol etmesi için keylogger tarzında yazılımlar yüklemesi gerekiyor PC'ye ama ben ne ondan gelen bir linkle bir yere girdim ne de bir fotoğrafa tıklayıp bir şey indirdim biliyorum nereden ne geleceğini. Demem o ki sizin bilgilerinize de böyle kötü hacker tarzında veya olmaya çalışan insanlar kolaylıkla çalabilir hesaplarınızı her linki fotoğrafı açmayın. O YouTube'da yok şunun hilesi yok şu, yok bu linke girersin tak hata. Dosyayı indirir kurarsın tak hata al sana bütün bilgilerinin ele geçmesi. Mesela fake scriptler var mavi tik, takipçi, beğeni vs diye bilgileri girersin sahte hesapla girersin ama o ki maalesef o dakikadan sonra bütün PC karşının elinde oluyor girdiğin harf, sayı, rakam, arkadaşlarınla konuşman, girdiğin şifreler, arattığın siteler, VPN'le olsa bile birçok şey daha sayabilirim. Bilgilendirme amaçlı yazdım sizler de dikkat edin böyle şeylere aman diyeyim.

Ya kardeşim harbi kafa yok sizde. Steam hesabı almak nedir Steam hesabı alınması satılması zaten yasak. Hesap çalınması işine gelelim eğer bir Steam hesabı kurup o hesap üzerinden alışveriş yaptıysan istersen 50 kişiye sat yine hesabı geri alabilirsin. Sana örnek olarak 3 yıllık şu anki kullandığım Steam hesabım guard ile korunuyordu. Bir gün telefonum bozuldu hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyordum daha sonradan Steam Support'a bilgilerimi eksiksiz verince 1 günden kısa sürede hesabımı geri alabildim. Yani sözün özü o aldığın adam hesabım çalındı diyerek Steam Support'a gerekli bilgileri verip her türlü hesabını geri alabilir senin yapacağın hiçbir şey yok bu sana bir ders olsun kardeşim.

Aynen öyle zaten. Ben de biliyorum öyle çalmak mümkün değil hackerlık kod yazmak değildir. Arkadaşlar herhalde bazı şeyleri anlamadan konuşmuş eyw.

Hahahahahahahhafıusdvafıuasdfa buna sadece random atarım. Beyninin çeyreğini kullansan hesabın çalınmadığını anlarsın :D. Bence de git kitap oku sen anlama kapasiteni geliştir. Yapılan yorumları bari oku da anlamaya çalış olayı :Di.

Ay bu kadar salak olmanda ki sebep ne senin 😂? DC falan ver de senin bana o bilgin olmadığı kelimenin sana ekran görüntüleriyle yedireyim bir :D?

Yahu yerim seni :D. Bilmiyormuşum bak şu işe tüh. Sizin gibileri pek umursamıyorum ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya kardeşim harbi kafa yok sizde. Steam hesabı almak nedir Steam hesabı alınması satılması zaten yasak. Hesap çalınması işine gelelim eğer bir Steam hesabı kurup o hesap üzerinden alışveriş yaptıysan istersen 50 kişiye sat yine hesabı geri alabilirsin. Sana örnek olarak 3 yıllık şu anki kullandığım Steam hesabım guard ile korunuyordu. Bir gün telefonum bozuldu hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyordum daha sonradan Steam Support'a bilgilerimi eksiksiz verince 1 günden kısa sürede hesabımı geri alabildim. Yani sözün özü o aldığın adam hesabım çalındı diyerek Steam Support'a gerekli bilgileri verip her türlü hesabını geri alabilir senin yapacağın hiçbir şey yok bu sana bir ders olsun kardeşim.
Dostum ben bunların hepsini biliyorum zaten. Burada sıkıntı yok. Yasak demişsin de bugüne kadar yasak olan şeylere senin de uymadığın kesinlikle olmuştur bunun için millete yasak hak hukuktan bahsetmeyin. Benlik sıkıntı yok hesabı geri alsa da ben aldığım hesabı tekrar ondan alabilecek yetenekteyim ama şu var kimseye böyle birşey asla yapmam ve bu konuyu da bilgilendirme amaçlı açtım Allahın lamerleri hemen konuya doluşup yo bunu yaparsan bu olur Allah cezanı vermiş yok işte siteye girersen yok bilmediğin 😂 sanki bunlara bana akıl verin dedim bana da. Sanki akıllarına ihtiyacım var. Allah akıl versin ne diyeyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hm şimdi anladım yaşını muhatap olmayalım seninle.

Dostum ben bunların hepsini biliyorum zaten. Burada sıkıntı yok. Yasak demişsin de bugüne kadar yasak olan şeylere senin de uymadığın kesinlikle olmuştur bunun için millete yasak hak hukuktan bahsetmeyin. Benlik sıkıntı yok hesabı geri alsa da ben aldığım hesabı tekrar ondan alabilecek yetenekteyim ama şu var kimseye böyle bir şey asla yapmam ve bu konuyu da bilgilendirme amaçlı açtım Allah'ın lamerleri hemen konuya doluşup yo bunu yaparsan bu olur Allah cezanı vermiş yok işte siteye girersen yok bilmediğin 😂 sanki bunlara bana akıl verin dedim bana da. Sanki akıllarına ihtiyacım var. Allah akıl versin ne diyeyim.

HM şimdi anladım yaşını muhatap olmayalım seninle.

Maalesef yaş olarak büyük olabilirsin belki ama beyin yaşın çok düşük kitap oku. İşimiz gücümüz var kimlerle uğraşıyoruz ya.

E-posta ve Steam Guard güvenilirdir. Yalniz ne kadar güvenilir oldugu sonuc olarak size, yani kullaniciya baglidir.

Bir hesap satın aldım

Hesap sahibinin hesabi geri alabilmesine neden bu kadar sasirdiniz anlamadim. O kadar söylüyoruz ikinci el hesaplardan uzak durun diye.

Benim 12 senelik hesabima daha bir kisi bile giris tesebbüsünde bulunmadi. Oysaki eskiden ne Steam Guard, ne de e-posta dogrulamasi kullaniyordum. Gerci o zamanlar Steam Guard bile yoktu.

Evet değil. Hesabım iki defa çalındı. Hepsinde geri aldım. Güçlü şifre ve e-posta bunun çözümü.
Evet çözümü bu ama piyasa da o md5 şifreleme siteleri bile tehlikeli. Şimdi iki,üç lamer çıkar sallama lan der😂. O sitelerde ki şifre siteleri, Devrek bir cümle oldu :D onların bir çoğu kaydedilip BFA'da kullanılıyor. Bu da BFA'yı güçlü bir hale getiriyor.
E-posta ve Steam Guard güvenilirdir. Yalniz ne kadar güvenilir oldugu sonuc olarak size, yani kullaniciya baglidir.

Hesap sahibinin hesabi geri alabilmesine neden bu kadar sasirdiniz anlamadim. O kadar söylüyoruz ikinci el hesaplardan uzak durun diye.

Benim 12 senelik hesabima daha bir kisi bile giris tesebbüsünde bulunmadi. Oysaki eskiden ne Steam Guard, ne de e-posta dogrulamasi kullaniyordum. Gerci o zamanlar Steam Guard bile yoktu.
Hayır canım hesap sahibi almadı. Yanlış anlıyorsun dostum. Hesabı çalan kişi aldı dedim de nedenini biliyorum zaten.

Hesabı çalan kişi aldı

Hesabi calan kisi rastgele iki adimli dogrulama sistemini atlatamaz. Sistemde böyle bir acik olsaydi simdiye bircok degerli hesabin calinmasi gerekirdi.

Ya item sitelerine hesap bilgilerinizi kaptirdiniz, ya da herhangi bir sekilde bilgilerinize erisim sagladilar. Onun disinda bu sistemleri atlatmaniz mümkün degil.

kötü hacker tarzında

Hacker olan birinin zaten böyle dümenlere ihtiyaci olmaz.

O YouTube'da yok şunun hilesi

Biz buna Hijacking diyoruz. Hijacking ile hacking ayni sey degildir.

Son düzenleme:
Plati.ru hesap almayın. Key alacaksanız alın. Söylemedende geçemedim 2 yıl once GTA V aldıydım hala duruyor yani hiçbir sıkıntı yaşatmadı şans işi birazda. Bedava orjinal GTA V verince malum firma girmedim hesaba daha.😂

Geri
Yukarı