Steam hesapları çakışıyor

Spinox

Centipat
Daha fazla  
Merhaba benim 2 Steam hesabım var. İkisinde de Pro Soccer aldım ama 2 hesaptan da girince ilk aldığım hesaba giriyor. Kısaca 2 hesabıma da birer tane Pro Soccer almama rağmen 2 hesapta beni aynı Pro Soccer'a sokuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen oyunu indirmeye başladığın hesaptan açıyor sebebi kısayolu oyunu indirmeye başladığın zaman oluşturduğu için. İlk önce Steam'i açıp hesap seçtikten sonra kütüphane kısmından açman lazım oyunu, ha illa yok ben kısayoldan girmek istiyorum diyorsan otomatik olarak açılmayan hesaba girip kütüphane kısmından oyun kısayolunu masaüstüne eklemek çözüm yolu olabilir. Ama isimleri çakışacağı için ilk önce hali hazırda bulunan oyun kısayolunun ismini değiştir (Açılan hesapla ilgili bişey olabilir). Kesin çözüm olur mu bilmiyorum ama deneyebilirsin..

Muhtemelen oyunu indirmeye başladığın hesaptan açıyor sebebi kısayolu oyunu indirmeye başladığın zaman oluşturduğu için. İlk önce Steam'i açıp hesap seçtikten sonra kütüphane kısmından açman lazım oyunu, ha illa yok ben kısayoldan girmek istiyorum diyorsan otomatik olarak açılmayan hesaba girip kütüphane kısmından oyun kısayolunu masaüstüne eklemek çözüm yolu olabilir. Ama isimleri çakışacağı için ilk önce hali hazırda bulunan oyun kısayolunun ismini değiştir (Açılan hesapla ilgili bişey olabilir). Kesin çözüm olur mu bilmiyorum ama deneyebilirsin..
kütüphaneden denedim zaten

kütüphaneden denedim zaten
2 hesabın var (A ve B) ikisinde de aynı oyun var. A hesabında Steam'e giriş yapmışken A hesabının kütüphanesinden oyuna giriş yaparken B hesabındaki oyuna mı giriyorsun. Tam anlayamadım durumu ama böyle bir şey olması imkansız gibi geliyor.

2 hesabın var (a ve b) ikisinde de aynı oyun var. A hesabında Steam'e giriş yapmışken a hesabının kütüphanesinden oyuna giriş yaparken b hesabındaki oyuna mı giriyorsun. Tam anlayamadım durumu ama böyle bir şey olması imkansız gibi geliyor.

Hocam bak şimdi.

1713976799593.png

Sağda da işaretlediğim gibi kun aguero asıl hesabım. Bu hesapda bir sıkıntı yok.
Oyuna girince de böyle gözüküyor:

1713976926721.png

Aşağıda gözüken lightbrignner Pro socceri aldığım yeni hesabım.

1713977079345.png

Bu hesaptan oyuna girince aşağıdaki gibi formalar, oyun ayarları, karakter vs. hepsi aynı.

1713977272328.png

Farklı olan kısımları: Nickim ve profilim; arkadaşlarım ve oyunda geçirdiğim saat.

Acaba bug mu oldu diyerek light hesabıma girip yeşil forma yaptım. Agueroya geri döndüm formalar kısmında light hesabımda yaptığım o yeşil forma var.

En basitinden anlatmaya çalıştım.

Oyun muhtemelen Steam Cloud desteklemiyor, oyunun verilerini direkt olarak bilgisayarında saklıyor. Belgelerim'den baksana bir oyunun save dosyası veya settings dosyası var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı