Steam hesaplarının bir cihazda kod istemesi kapatılabilir mi?

Makaleler
1
Benim iki tane Steam hesabım var. Sık sık ikisine de giriş yapıyorum ve her girişimde benden mobil doğrulama kodu istiyor. Bilgisayarı benden başka kullanan yok, ben bu iki hesabımdan da mobil doğrulamayı sadece kendi bilgisayarım için kapatabilir miyim? Her girişte tekrar tekrar o kodu girmek zor geliyor.

Benim iki tane Steam hesabım var. Sık sık ikisine de giriş yapıyorum ve her girişimde benden mobil doğrulama kodu istiyor. Bilgisayarı benden başka kullanan yok, ben bu iki hesabımdan da mobil doğrulamayı sadece kendi bilgisayarım için kapatabilir miyim? Her girişte tekrar tekrar o kodu girmek zor geliyor.
Giriş yaparken cihaza isim verip kaydetmedin mi?

Evet kapatalabilirsin bu ana hesap olarak kalır ve Steam Guard kodu istemez fakat nasıl yapıldını hatırlamıyor ayarladan bakım bulabilirsin.

Diski ayırıp 2. diske steam kurarsanız ikiside sürekli açık olacağından daha sonra açarken beni hatırla yaparsanız istemez.

Geri
Yukarı