Steam hesaptan hesaba oyun aktarma

tprk32

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 5 yıl önce ve yaklaşık 3 yıldır kullandığım 2 steam hesabım var. Ancak 5 yıllık hesabım 24 Level ve Steam Guard'ı var. 3 yıllık hesabımda ise birçok oyun var ama 1 VAC Ban'ı var. 5 yıllık hesabımı kullanmak istiyorum ama diğer hesabımda birçok oyun var ve sürekli çık diğerine gir yapmak istemiyorum. Acaba 3 yıllık hesabımdaki oyunları 5 yıllık 24 Level hesabıma aktarabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey diyeceğim. Ben 1. hesaptan 2. hesaba aile paylaşımı ile oyunu paylaştıktan sonra diğer hesaptan çıkıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınızdan, başka bir hesaba aile paylaşımı verdiğinizde, paylaşımı veren hesaptaki bütün oyunları hiçbir kısıtlama olmadan oynayabilirsiniz. Sadece o oyunu aynı anda 2 hesap oynayamaz. Yani bir oyunu arkadaşınız ile birlikte 1 tane alıp da aile paylaşımı ile iki kişi aynı anda oynayamazsınız. Sadece konu sahibi arkadaşın sorununu çözer bu durum. Bende o şekilde yapıyorum. Eski hesabımda banlanmış bir oyun olduğundan dolayı, başka bir hesap açtım, aile paylaşımı ile yeni hesabımdan banlanan oyunu tekrar satın aldım, eski hesabımdaki diğer oyunları da yeni hesabımdan oynayabiliyorum. Bu arada not olarak belirtmem gerekir, bazı oyunlar aile paylaşımına müsade etmiyor. haberiniz olsun.

nasıl açılıyor aile paylaşımı

Yeni konular

Geri
Yukarı