Steam hesaptan ininal karta para aktarma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben mobil ile aldım. Geri kontör olarak mı döner bana ?
Mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde nasıl bir işlem gerçekleştiğini açıkçası bilmiyorum. İade ekranında zaten paranızın nereye geleceğini görebiliyorsunuz. İade işlemini tamamlamadan bir göz atın.
Ekran Görüntüsü (97).png

Mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde nasıl bir işlem gerçekleştiğini açıkçası bilmiyorum. İade ekranında zaten paranızın nereye geleceğini görebiliyorsunuz. İade işlemini tamamlamadan bir göz atın. Eki Görüntüle 146163
Öyle bir niyetim yok aslında, sadece konu ilgimi çekti. Teşekkür ederim ama anlatımınız için :)

Güncel mi ? Platform genişledi mi?
Geçenlerde denedim, kartımdan 5 tl çekti, cüzdanda 26,5 tl vardı, alacağım oyun 31 tl (steam klasiği).
Oyunu alırken steam cüzdanı ile beraber alırsanız ilk olarak steam cüzdanındaki parayı sıfırlıyor. Yani 26,5 tl nin üzerinde ininal kartından 4,5 tl çekti. Oyunu beğenmeyip iade istediğimde karta iade ediyordu ve kartıma 31 lirayı kurşu kuruşuna iade etti. Toplamda kartımda 31,5 tl vardı. Nasıl bir sistem uygulandığını bilmiyorum ancak bende işe yaradı.

beyler hortlattığım için kusuruma bakmayın beyler ben 3 ocakta para yükledim ininal kart üzerinden steame 20 tl şu an bana lazım oldu lolde nakit çekcem o parayı oraya kullanmak istiyorum acil yardım edin beyler çok acil

beyler hortlattığım için kusuruma bakmayın beyler ben 3 ocakta para yükledim ininal kart üzerinden steame 20 tl şu an bana lazım oldu lolde nakit çekcem o parayı oraya kullanmak istiyorum acil yardım edin beyler çok acil
Acil durumlar için 112'yi aramanızı tavsiye ederiz.

Skinleri yatırıp İninal karta aktarabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı