Steam hesaptan ininal karta para aktarma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam hesabımda 20 TL var. Bu parayı İninal karta aktarabilir miyiz ?

Hayır bildiğim kadarıyla böyle bir seçenek mevcut değil ama biraz uğraşarak bunu başarabiliriz:) Nasılmı ? işte burada biraz muziplik yapmak gerekiyor. Öncelikle o 20 tl ile steam üzerinden bir oyun satın alın sonra bu oyunu iade edin iade ederken size oyunun parasını nereye aktarmak istediğinizi soracaktır. İsterseniz İninal karta isterseniz Steam cüzdanınıza burdan ininal kartı seçerseniz amacınıza ulaşmış olursunuz. Nasıl iade edeceğiniz bilmiyorsanız lütfen buraya bir göz atınız. Steam Community :: Guide :: Steam Oyun İade Sistemi

Denedim ancak olmuyor :D Steam bakiyesinden satın alınan oyun iade edilince tekrar Steam bakiyesine geliyor. Yani mümkün değil.

Daha önceden ininal kart ile Steam üzerinden alışveriş yaptınız mı acaba ? Yapmadıysanız çıkmamış olabilir kredi kartı seçeneği bende çıkıyor çünkü.

Defalarca kez yaptım. Steam cüzdanımda bakiye kalmadığı için gerek yok :D

Bu işlem mümkün değil. Diğer türlü oyunlarda kazandığımız kartları, silahları satıp köşeyi dönerdik. :D İade sistemi ile yanlış hatırlamıyorsam örneğin oyunu steam bakiyesinden aldınız yine oraya paranızı aktarıyor. Yani oyunu kart üzerinden aldıysanız ancak o zaman karta geri ödeme yaplıyor diye biliyorum.

Bu işlem mümkün değil. Diğer türlü oyunlarda kazandığımız kartları, silahları satıp köşeyi dönerdik. :D İade sistemi ile yanlış hatırlamıyorsam örneğin oyunu steam bakiyesinden aldınız yine oraya paranızı aktarıyor. Yani oyunu kart üzerinden aldıysanız ancak o zaman karta geri ödeme yaplıyor diye biliyorum.
Diyelim 178 TL Steam hesabında var, alacağım oyun 179 TL, geri kalan parayı karttan alsak yani 1 TL'yi iade istesek o zaman ne olur ?

2 seçeneğiniz oluyor. Ya 1TL'si karta 178TL'si hesaba ya da 179 TL'si hesaba.

CS GO skini al OPskins gibi sitelerde sat kredi kartı bilgilerini girerek

Ben mobil ile aldım. Geri kontör olarak mı döner bana ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı