Steam Hesaptan Oyun Kaldırıldığında Koleksiyon Kartı Gider mi?

• Konuyu başlatan CroFt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 654

CroFt

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus Gaming 16

Ekran Kartı :RTX3060 6GB
İşlemci :AMD Ryzen 5 5600H
Ram :4x2 DDR4
SSD :512 GB
Meslek
Öğrenci
Steam hesabından bir oyunu hesaptan kalıcı olarak kaldırınca o oyuna ait envanterde bulunan Steam koleksiyon kartı gider mi?

Gitmez. Ben kart düşürüp oyun iade ederdim bir şey olmazdı.
İade ile oyunu hesaptan tamamen kaldırma farklı şeyler. Steam üstüne basa basa uyarıyor.

Hocam gitmez. Uyarı envanter ile alakali kartla değil. Eğer korkuyosan pazara sat direk kartı niye bekleticeksin ki.
Hocam arada 30 kuruşluk şey 80 kuruşa falan çıkıyor şansa gidiyor. Her zaman 50 kuruş fazlasına ilan koyuyorum. Beklesin yani sıkıntı yok. Kaldırıyorum o zaman oyunu.

Hocam arada 30 kuruşluk şey 80 kuruşa falan çıkıyor şansa gidiyor. Her zaman 50 kuruş fazlasına ilan koyuyorum. Beklesin yani sıkıntı yok. Kaldırıyorum o zaman oyunu.

Ben hâla pek anlamadım ama siz hentai oyunlarından falan kastiginiz için sanırım yapiyorsunuz. Bence satılığa koy yüksek fiyata, oyunu kaldirdiğinda iptal et geri envantere dönsün garanti olsun. Bir dene bende merak ettim. Ben kaldırmanın sadece envantere etki ettiğini biliyorum.

Ben hâla pek anlamadım ama siz hentai oyunlarından falan kastiginiz için sanırım yapiyorsunuz. Bence satılığa koy yüksek fiyata, oyunu kaldirdiğinda iptal et geri envantere dönsün garanti olsun. Bir dene bende merak ettim.

Aynen hentai oyunları :)

Yeni konular

Geri
Yukarı