Steam Hikayeli Oyun Önerisi

haktanycl

Hectopat
Daha fazla  
Life is Strange tarzı oyun arıyorum. Life is Strange alıcaktım fakat videolarını izledim herşeyi bildiğim için sarmaz pek diye düşündüm. Fiyat farketmez ama aşırı olmasın :)

Telltale Games firmasının oyunlarına bakabilirsin hepsi senaryo odaklı ve hepsinde yapacağın seçimler hikayenin gidişatını değiştiriyor oyunlara örnek vermek gerekirse The Walking Dead, Game Of Thornes ve The Wolf Among Us sevdiğim ve güzel oyunlar.

Telltale Games firmasının oyunlarına bakabilirsin hepsi senaryo odaklı ve hepsinde yapacağın seçimler hikayenin gidişatını değiştiriyor oyunlara örnek vermek gerekirse The Walking Dead, Game Of Thornes ve The Wolf Among Us sevdiğim ve güzel oyunlar.
arkadaşın da dediği gibi telltale games yapımları gerçekten güzel ve bunlara ek olarak back to the future game ve batman oyunlarına bakabilirsin.

The Elder Scrolls V Skyrim, Dishonored, Telltale' nin tüm oyunları ve The Stanley Parable. Stanley Parable oyunun hikayesinin konusu hikaye. Değişik bir oyun ama senaryo istiyorsan, RPG olarak Skyrim' i öneririm. Dishonored hem şimdiye dek oynadığım en iyi suikastçi oyunu hem de senaryosu müthiş. Bunların dışında eğer oyun arayışındaysan boş zamanda oynamak için Hitman serisini oynayabilirsin. Hikayesi biraz arka planda kalsada müthiş bir oyun. Üstelik kısa bağımsız yapımlarda oynayabilirsiniz

NOT: Hitman' in Absolution' dan önceki oyunlarında hikayeden çok oynayış ön plandadır. Absolution' da biraz daha dengelenmiş hatta hikaye ön plana çıkmıştır. Yine de oynamadıysanız denemeniz lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı