Steam hikayeli oyun önerisi

Wrist21x

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 200 TL'lik bütçem var. Ve şu an da Steam'de sonbahar indirimi var. Sağlam bir hikayesi olan oyuna arıyorum. Ve bu konuda da Cyberpunk düşünüyorum fakat sizin önerdiğiniz bir oyun var mı? Sağlam hikayesi ve açık dünyası olan bir oyun tavsiye edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 200 TL'lik bütçem var. Ve şu an da Steam'de sonbahar indirimi var. Sağlam bir hikayesi olan oyuna arıyorum. Ve bu konuda da Cyberpunk düşünüyorum fakat sizin önerdiğiniz bir oyun var mı? Sağlam hikayesi ve açık dünyası olan bir oyun tavsiye edebilir misiniz?
Cyberpunk 2077 gibi bir oyunu kesinlikle tavsiye ediyorum. Kalan 76 liraya ise Dying Light, Subnautica, Witcher 3 gibi oyunlar önerebilirim.

Düşük bütçeliler ama aynı zamanda sağlamlardır.

Ayrıca normal Witcher 3 yerine bunu alman daha mantıklı olur

Şunları da ekleyim.

Son düzenleme:
Detroit become human

Ayrıca normal Witcher 3 yerine bunu alman daha mantıklı olur

Şunları da ekleyim.

Skyrim gibi bir oyunun 87,25₺ olması şaka gibi :)

Ben size bütçeden geriye kalan bozukluklarla alabileceğiniz bir şey önereyim.

Half-Life Complete paketi 6.30 TL şu anda. Eğer oynamadıysanız ve yeni-eski takıntınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim. 6 TL gibi komik bir rakama tarihin en iyi hikayeli serilerinden birini oynarsınız hem.

Paketin içinde;

• Half-Life
  • Half-Life : Opposing Force
  • Half-Life : Blue Shift
  • Half-Life : Source
  • Half-Life 2
  • Half-Life 2 : Episode 1
  • Half-Life 2 : Episode 2
  • Team Fortress Classic
var.

Yeni konular

Geri