Steam iade almıyor

Hayır geçmedi.

Hayır oyunları 10dk oynuyorum Max 2 saat geçmeden iade edeyim falan parama yazık oluıyor oyunları beğenmiyorum 2 dk oynadıklarım bile oluyor onları iade etmek istedim sadece.

Eki Görüntüle 1491004

Sayfanın en altında sorununuzun yanıtı mevcut. Bundan sonra oyunları almadan önce videolarını izlemenizi öneririm.

Sınırsız değilden kastım sürekli iade edemezsiniz idi. Art arda çok iade suistimale girer yaptığınız gibi. Belli bir süre sonra iade edilebilir duruma geliyor.

Sınırsız değilden kastım sürekli iade edemezsiniz idi. Art arda çok iade suistimale girer yaptığınız gibi. Belli bir süre sonra iade edilebilir duruma geliyor.

Hocam hep öyle diyorsunuz vallahi bir kanıt olunca yok öyle demek istememdim yok böyleydi şöyleydi laflarınızın arkasına saklanmayın.

Amacımı anlamadınız sanırımi indirimden hemen önce falan almadım Max 12 tane talepim var.
Sanki azmış gibi 12 demeniz de ayrı komik. İadeler Steam üzerinden ürün alımında risk faktörünü ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır, oyunları elde etmek için ücretsiz bir yol olarak değil. İade hizmetini kötüye kullandığınızı düşünürsek, bunları size sunmayı durdurabiliriz. Bu kadarı sana kafi. Birisi değil 12, 6 talep bile açsa "Napıyor bu böyle" derler.

Sanki azmış gibi 12 demeniz de ayrı komik. iadeler Steam üzerinden ürün alımında risk faktörünü ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır, oyunları elde etmek için ücretsiz bir yol olarak değil. İade hizmetini kötüye kullandığınızı düşünürsek, bunları size sunmayı durdurabiliriz. bu kadarı sana kafi.

Ahaha taleplerimin hepsi 2 yıl ve üstü bu arada.
Hala amacımı anlamayıp boş boş konuşuyorsun yazık valla.

Hocam hep öyle diyorsunuz vallahi bir kanıt olunca yok öyle demek istememdim yok böyleydi şöyleydi laflarınızın arkasına saklanmayın.

Sınırsız demek istediğiniz gibi istisnasız her koşulda anlamına gelir. Eğer suistimal adı altında Steam bu yazıyı yazmış ise buna sınırsız denilemez gayet açık ve net.

Baştan neden söylemedin. Son 1 ay içerisinde kaç tane iade talebinde bulundun?

Son 1 ay içerisinde 1 işte o da bu oyun fazla iade eden bir insan değilim zaten 200'den fazla oyunum var hepsini seviyorum ve sadece içimin sinmediklerini iade ediyorum genelde çok az oluyor.

Sınırsız demek istediğiniz gibi istisnasız her koşulda anlamına gelir. Eğer suistimal adı altında Steam bu yazıyı yazmış ise buna sınırsız denilemez gayet açık ve net.

Hocam suistimal deyip duruyorsunuz son iadem 2 yıl önce.

Son 1 ay içerisinde 1 işte o da bu oyun fazla iade eden bir insan değilim zaten 200'den fazla oyunum var hepsini seviyorum ve sadece içimin sinmediklerini iade ediyorum genelde çok az oluyor.
Steam uygulamasından ekran görüntüsü atar mısınız? Üstte yazdığınız birkaç cümleden sonra dediklerinize kimse inanmıyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı