Steam iade edilen oyunun parası gelmedi

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Hepinize iyi Sosyaller. 2 ay önce iade ettiğim oyunun parasını kartıma iade istemiştim. 3 hafta geçtiğinde bir bilet açmıştım iadeden sonra, bana "İadeden sonra 1 ay içerisinde para hesabınıza gelecektir." tipi bir şey demişlerdi. Şu an 2 ayı da belki geçtik ama para hesapta yok. İade ettiğim oyun EU4, indirimde 19.75'e almıştım. Normalde çok bir para değil ama aklıma takıldı. Bilgisi olan var mı? Steam'e bu konu hakkında bilet attığımda dönüş de yapmıyorlar.

Hepinize iyi sosyaller. 2 ay önce iade ettiğim oyunun parasını kartıma iade istemiştim. 3 hafta geçtiğinde bir bilet açmıştım iadeden sonra, bana "iadeden sonra 1 ay içerisinde para hesabınıza gelecektir." tipi bir şey demişlerdi. Şu an 2 ayı da belki geçtik ama para hesapta yok. İade ettiğim oyun EU4, indirimde 19.75'e almıştım. Normalde çok bir para değil ama aklıma takıldı. Bilgisi olan var mı? Steam'e bu konu hakkında bilet attığımda dönüş de yapmıyorlar.

Aynı şey başıma geldi. Steam'e tekrar ilettikten sonra 1 hafta içinde tarafıma iade gönderildi.

Sorun steam ile değil de bankayla alakalı olabilir yine de steam desteğe tekrar yazmalısınız ama banka müşteri hizmetlerine durumu belirtin belki para havuzdadır hesaba aktarılmamıştır.

Geri
Yukarı