Steam İade Edilmiş Oyun Tekrar Alınır mı?

34YunusEmre

Decapat
Kış indiriminde Dead by Daylight almıştım. Yükledim, yaklaşık 40 dakika oynadım. Çoğu oyunda FPS 10-30 arasında geziyordu. Ben de iade talebi istedim ve iadem gerçekleşti. Sonra Nvidia'dan ayarları biraz düşüğe aldım ve FPS'de büyük bir artış oldu. Ben iade ettiğim ürünü tekrar kütüphaneme ekleyebilir miyim? Steam'a mesaj attım ama 2 gündür dönmediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade ettiyseniz, parası yatmıştır. Size yatırılan para ile tekrar o oyunu alabilirsiniz. İndirim dönemi geçtiği için fiyatı artmış olabilir. Steam, kendisinden kaynaklanan sorunlarda indirimli fiyatla almanıza izin veriyor ama sizin durumunuzda onların bir suçu yok.

O zaman oynayıp save kaydedip 1 saat oynayıp iade edip yeniden satın alarak bitirebiliyor muyuz. Denesek mi
Oynama saatin profile işlenmiş oluyor. Bu sebeple bir döngüye sokmak mümkün değil.
Aslında mümkün :D 2 tane pc lazım. Oyunu 1. bilgisayardan alıyorsun ve 2.bilgisayarda yüklüyorsun, daha sonra 2. bilgisayarın internetini kesip oyunu bitiriyorsun(para hesabına yatana kadar internete bağlama). Daha sonra 1. bilgisayardan oyunun onama süresi 2. bilgisayarın interneti bağlı olmadığı için hesaba işlemiyor ve 1. bilgisayardan iade diyorsun. 2 hafta geçirmediğin sürece problem yok.

Aslında mümkün :D 2 tane pc lazım. Oyunu 1. bilgisayardan alıyorsun ve 2.bilgisayarda yüklüyorsun, daha sonra 2. bilgisayarın internetini kesip oyunu bitiriyorsun(para hesabına yatana kadar internete bağlama). Daha sonra 1. bilgisayardan oyunun onama süresi 2. bilgisayarın interneti bağlı olmadığı için hesaba işlemiyor ve 1. bilgisayardan iade diyorsun. 2 hafta geçirmediğin sürece problem yok.
Uzun ama mümkün olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı