Steam iade sorunu

Johtoekin

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba anlatacaklarım size biraz komik gelebilir, ama gerçekten ciddi olarak yazıyorum bunları. Yaklaşık 5 gün önce human fall flat aldım, oyunu yaklaşık 30 dakika oynadım beğenmedim iade edeyim dedim. İade edilmedi, e postama iade talebiniz alındı diye bir mesaj geliyor, fakat o öyle kalıyor. Normalde attığım fotoğrafta iade talebini görüntüle tarzı bir yazı çıkar, fakat attığım fotoğrafta çıkmıyor. Hesabıma human fall flat lanetini bulaştırdım kurtulamıyorum. 😀 Lütfen bana yardımcı olun. Hesabımda bir sorun yok. Tomb Raider serisinden birkaç oyunu human fall flat edindikten sonra iade ettim. Fakat bu oyun edilmiyor şu anda çok yardıma ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    205,1 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Bekleme süresi mevcut anında işleyecek diye bir şey yok.
Aldıktan sonra direk 5 gün önce iade ettiyseniz ve hala durum böyleyle Steam Destek ile iletişime geçerseniz yardımcı olacaklardır.

Bekleme süresi mevcut anında işleyecek diye bir şey yok.
Aldıktan sonra direk 5 gün önce iade ettiyseniz ve hala durum böyleyle Steam destek ile iletişime geçerseniz yardımcı olacaklardır.

Merhaba, Steam'in destek sistemi gelmiş geçmiş en rezalet, en bakımsız sistemlerden biridir. Bu sebepten dolayı Steam desteğe herhangi bir talep açmayacağım çünkü geri dönüş sağlanmıyor.
Bekleme süresi olayı ise şu; oyunu aldığım gibi iade etmeyi denedim. 3 gün talep açık kaldı herhangi bir mail ya da geri bildirim almadım. Dediğim gibi şaka falan değil gerçekten oyun hesabımı lanetledi.
Arkadaşlar hala bana bir geri dönüşüm sağlanmadı destek talebine bakan yok.

1590704301761.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı