Steam iade talebi 2 günden fazla sürüyor

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 492

m47

Kilopat
Yanlışlıkla ekte görünen oyunu aldım, hemen ardından iade talebi oluşturdum (açıklamasız) 2 gün geçmesine rağmen hala bir sonuç yok. Bu talebin 2 haftaya kadar uzadığını biliyorum fakat benim iade taleplerim hep 1 2 gün sonra cüzdanıma beklemede olarak geçer ama bu hala geçmedi?

Adsız.png

Yanlışlıkla ekte görünen oyunu aldım, hemen ardından iade talebi oluşturdum (açıklamasız) 2 gün geçmesine rağmen hala bir sonuç yok. Bu talebin 2 haftaya kadar uzadığını biliyorum fakat benim iade taleplerim hep 1 2 gün sonra cüzdanıma beklemede olarak geçer ama bu hala geçmedi?

Eki Görüntüle 1439771

Çok fazla oyun iade ettiyseniz uzayabiliyor.

Eki Görüntüle 1439771
Bende benzer bir durum yaşıyorum yakuza bundle almıştım ama Türkçe yamalarının olmadığını öğrenince iade etmeye karar verdim hatta indirim bitmeden paramı geri alma umudu ile Steam cüzdanını seçtim ama 2 Temmuz'dan beri iade edilmedi indirimler bitmeden iade edilse başka oyunları almayı düşünüyordum
Senin iade işlemin ne oldu iade edildi mi?

Son düzenleme:
Bende benzer bir durum yaşıyorum yakuza bundle almıştım ama Türkçe yamalarının olmadığını öğrenince iade etmeye karar verdim hatta indirim bitmeden paramı geri alma umudu ile Steam cüzdanını seçtim ama 2 Temmuz'dan beri iade edilmedi indirimler bitmeden iade edilse başka oyunları almayı düşünüyordum
Senin iade işlemin ne oldu iade edildi mi?
Evet dün iade bekleme tutarına geçti.Hemen ardından 2 3 oyun daha iade ettim ve inanılmaz bir hızla 1 saat'de diğer oyunlarda bekleme tutarına geçti.Bu kesinlikle yoğunluk ile alakalı indirim bitmeden almış olursunuz diye umuyorum.

Geri
Yukarı