Steam iade talebim 2 gündür cevaplanmadı

Haklısınız hocam da beklemekten başka bir şey gelmiyor elden.

Steam destek önceden iade ettiğim oyunu söyledi ve başarıyla iade edilmiş dedi. Başka bir oyunsa ismini belirtin dedi nasıl göremiyorlar onu anlamadım oyunun adını belirttim bekliyorum.

Steam destek önceden iade ettiğim oyunu söyledi ve başarıyla iade edilmiş dedi. Başka bir oyunsa ismini belirtin dedi nasıl göremiyorlar onu anlamadım oyunun adını belirttim bekliyorum.
Büyük ihtimalle sistemsel bir sıkıntı olmuş, iade talebiniz önlerine düşmemiş hocam. Umarım halledilir.

Gözükmüyor derse yeniden iade talep açacağım degil mi? Oooo 2 günde baksalar 1 günde para kullanılabilir hale gelse en kötü 3 gün.
Maalesef evet yeniden talep açmak zorunda kalıcaksınız hocam. Destek kısmında hala gözüküyor mu oyunun iade talebinde olduğu ? eğer gözüküyorsa iade talebiniz steam destek ekibi bir hata yapmıştır.

Gözükmüyor derse yeniden iade talep açacağım degil mi? Oooo 2 günde baksalar 1 günde para kullanılabilir hale gelse en kötü 3 gün.
4 günün sonunda oynamadığım oyun iade edildi. Yarın paramı göndericekler. 1 veya 2 gün daha beklerseniz iade gerçekleşicektir.

Geri
Yukarı