Steam iade talebinde bulunan oyun oynanırsa sıkıntı olur mu?

Metehanss

Picopat
Daha fazla  
Paramı nakite çevircektim fakat birisine oyunu attım ama parayı atmadı şu anda oyunu iade ettim ama şahış oyunu oynamaya başlamış ve 2 saati geçerse sorun olur mu diye korkuyorum Steam desteğe yazsam acaba yardım ederler mi?

Paramı nakite çevircektim fakat birisine oyunu attım ama parayı atmadı şu anda oyunu iade ettim ama şahış oyunu oynamaya başlamış ve 2 saati geçerse sorun olur mu diye korkuyorum Steam desteğe yazsam acaba yardım ederler mi?

Evet sorun olur 2 saati geçmemesi gerekiyor ama denemekten zarar gelmez siz yine yazın Steam desteğe bir şey kaybetmezsiniz.

İade et bastığınızda karşıdakiden oyun gidiyor fakat iade onaylanmıyor onaylanması için karşıdakinin de iadeye onay vermesi gerekiyor. Biraz karışık anlattım siz şu an iade ede basın Steam destek size açıklamayı yapar.

İade et bastığınızda karşıdakiden oyun gidiyor fakat iade onaylanmıyor onaylanması için karşıdakinin de iadeye onay vermesi gerekiyor. Biraz karışık anlattım siz şu an iade ede basın Steam destek size açıklamayı yapar.

Steam destekte kabul edilen hediyelerde alıcı iadeyi başlatırsa aynı koşullar altında iade edilir. Hediye alımında kullanılan para asıl alıcısına iade edilir. Böyle yazıyor anladığım kadarıyla karşı taraf önemli değil.

Steam destekte kabul edilen hediyelerde alıcı iadeyi başlatırsa aynı koşullar altında iade edilir. Hediye alımında kullanılan para asıl alıcısına iade edilir. Böyle yazıyor anladığım kadarıyla karşı taraf önemli değil.

Hocam ben birisine hediye etmiştim böyle bir cevap geldi o yüzden dedim. Siz yine de iade edin en fazla iade kabul edilmez.

Alıcı derken hediyeyi alandan bahsediyor. Türkçe çeviri eksik (karışık) yapılmış.

"Redeemed gifts may be refunded under the same conditions if the gift recipient initiates the refund".

Gift recipient hediye alıcısı oluyor. Alıcı derken satın alandan değil, hediyenin gönderildiği kişiden bahsediyor.

Geri
Yukarı