Steam iade tutarının banka hesabına geçmemesi

Husiza

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Akbank kartım üzerinden oyun aldım ve iade ettim ettiğim iade 16 Aralıkta Steam tarafından onaylandı fakat hala banka hesabıma geçmedi. Bankama mail attığımda böyle bir iadenin sistemde gözükmediğini şirket ile görüşmem gerektiğini söylüyor, fakat Steam'de iade talebimde iadenin onaylandığını bankaya iletildiğini gerisinin banka servisi ile görüşebileceğimi yazmış. İade ne zaman banka hesabıma geçer? Buna benzer durum yaşayan herhangi birbiri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapacağın tek şey sürekli eş zamanlı olarak hem Steam desteği darlaman hem de bankanı darlaman çok üstüne gidince ilgileniyorlar ben 1 ay iade beklediğimi hatırlıyorum. Sana bundan sonra önerebileceğim tek tavsiye Steam satın alımlarında iadeyi asla geri karta almamak olur. İnanılmaz kötü ve saçma bir sistemleri var. İadelerini direk Steam cüzdanı olarak almanı öneririm.

İki tarafta birbirlerine itiyor olayı bankam böyle bir iadenin sistemde gözükmediğini söylüyor Steamda iadenin geçmezse bankam ile görüşmem gerektiğini 14 gün bekleyip ne olacağını göreceğiz bakalım.

İki tarafta birbirlerine itiyor olayı bankam böyle bir iadenin sistemde gözükmediğini söylüyor Steam'de iadenin geçmezse bankam ile görüşmem gerektiğini 14 gün bekleyip ne olacağını göreceğiz bakalım.

2-3 kere o hataya düşüp iadeleri karta aldım bende. 14 günden önce asla para iadesi edildiğini hatırlamıyorum maalesef hatta 14 günü bile geçti benim iadelerimde. Beklemekten başka çözüm yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı