Steam iademi erteledi

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Steam hesabımı daha yeni açtım ve birkaç oyun satın aldım bunlardan birisini iade etmek istediğimde böyle bir mesaj geldi, biraz araştırma yaptığımda şifreyi yeni sıfırlarsak Steam iademizi 14 gün sonra kabul ediyormuş bu doğru mu?

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-25_092402107.png
    resim_2023-03-25_092402107.png
    52 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesabımı daha yeni açtım ve birkaç oyun satın aldım bunlardan birisini iade etmek istediğimde böyle bir mesaj geldi, biraz araştırma yaptığımda şifreyi yeni sıfırlarsak Steam iademizi 14 gün sonra kabul ediyormuş bu doğru mu?
Hayır, bu bilgiyi nereden öğrendiniz? 14 gün sonra kabul etmiyor, 14 gün içinde oyunu iade etmeniz lazım.

Şifre sıfırlama olayı hakkında bilgim yok, fakat. Steam Guard'ı sıfırlarsanız, yeniden etkinleştirirseniz. Birçok güvenlik probleminin önüne geçmek için Steam size kısıtlamalar yapar. Bunlardan birisine denk gelmiş olabilirsiniz.

Şifre sıfırlama olayı hakkında bilgim yok, fakat. Steam Guard'ı sıfırlarsanız, yeniden etkinleştirirseniz. Birçok güvenlik probleminin önüne geçmek için Steam size kısıtlamalar yapar. Bunlardan birisine denk gelmiş olabilirsiniz.

Steam Guard'ı yeni aktifleştirdim. Çünkü hesabımı yeni açtım.

Yine de iade edebilirsiniz, tek şartı 14 gün içine ve 2 saat üstü oynamamanız lazım.
Yani beklememe gerek yok değil mi? Çünkü eski hesabımda iade etmek istediğimde böyle bir şey yazmıyordu ve iade talebimi oluşturduktan 4-5 saat sonra cevap geliyordu bunda gelmedi.

Yani beklememe gerek yok değil mi? Çünkü eski hesabımda iade etmek istediğimde böyle bir şey yazmıyordu ve iade talebimi oluşturduktan 4-5 saat sonra cevap geliyordu bunda gelmedi.
Beklemenize gerek yok fakat eğer iadeyi kartınıza yaparsanız, eğer bir oyunu karttan alıp iade ettiyseniz işler biraz uzuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı