Steam iadesi 48 saattir gerçekleşmedi

EagLle

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iki gün önce Steam'den 14.99 TL'ye Wallpaper Engine satın aldım, programı indirdim.

23 dk. kulandım, gereksiz buldum, para iadesi istedim, 48 saat geçmesine rağmen hala onaylanmadı.

Normalde 1 saat içinde onaylanıp, bekleyen bakiye olarak gözüküp 24 saat içinde bakiyem iade edilirdi.

Sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar, iki gün önce Steam'den 14.99 TL'ye Wallpaper Engine satın aldım, programı indirdim.

23 dk. Kulandım, gereksiz buldum, para iadesi istedim, 48 saat geçmesine rağmen hala onaylanmadı.

Normalde 1 saat içinde onaylanıp, bekleyen bakiye olarak gözüküp 24 saat içinde bakiyem iade edilirdi.

Hocam selam. Bazen yoğunluktan da kaynaklı 1 haftayı bulabiliyor. Keza benim bir iade talebim yaklaşık 1.5 hafta sürmüştü. Bence bir sorun yoktur diye düşünüyorum talebiniz değerlendiriliyordur.

Çok sık iade yaptığınızda bekletebiliyor.

23 dk. Kulandım, gereksiz buldum, para iadesi istedim, 48 saat geçmesine rağmen hala onaylanmadı.

Aynısı bende vardı bekleyin yeter

23 dk. kulandım, gereksiz buldum, para iadesi istedim, 48 saat geçmesine rağmen hala onaylanmadı.

Açıkçası steam'in burada pozitif ayrımcılık yaptığını düşünüyorum. Steame 3000 tl den fazla atmışımdır ve steam desteğe de yazsam oyun iadesi de istesem 1 günden kısa sürede hepsini yapıyorlar.

Açıkçası Steam'in burada pozitif ayrımcılık yaptığını düşünüyorum. Steam'e 3000 TL'den fazla atmışımdır ve Steam desteğe de yazsam oyun iadesi de istesem 1 günden kısa sürede hepsini yapıyorlar.

Benim 1-3 saat sürüyor.

1630071425222.png

Yeni konular

Geri
Yukarı