Steam iade talebi 48 saattir sonuçlanmadı

Caganu

Centipat
Daha fazla  
Steam'den GoW almıştım 3 saat oynamıştım ve bilgisayarın çok fazla yorulup oyunun bayağı FPS düşmesi yediği için iade etmiştik. Üstünden 48 saatten fazla geçti e-posta adresime de bakıyorum iade talebim kabul edilmiş gözüküyor fakat 48 saat geçmesine rağmen hala sonuçlanmamış görünüyor. Daha ne kadar beklemem gerekecek? Normalde gün içinde direkt iade verirlerdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den GoW almıştım 3 saat oynamıştım ve bilgisayarın çok fazla yorulup oyunun bayağı FPS düşmesi yediği için iade etmiştik. Üstünden 48 saatten fazla geçti e-posta adresime de bakıyorum iade talebim kabul edilmiş gözüküyor fakat 48 saat geçmesine rağmen hala sonuçlanmamış görünüyor. Daha ne kadar beklemem gerekecek? Normalde gün içinde direkt iade verirlerdi.

2 saatin üstünde olduğu için iade edemezsin bende Squad almıştım 2saat 50 dakika oynamıştım edemdim.

Steam oyun iade politikası 2 saat oynanmış olacak ve 14 gün içinde iade işlemi başlatılmalı. Kısaca 2 saat oynama süresini geçtiğin için iade kabul edilmez.

Forza 5 iade ettim 15 günde sonuçlandı parayı 1.3 ay sonra iade ettiler. Çok saçma. Ama şikayetim olmadı çünkü Forza çıktıgında Steam bile hallaç gibi çalışıyordu. Onlarda meşgüldü. Yani kısacası evet saçma ama. Herkes işini yapıyor. :D merak etme gelir veya sonuçlanır o iade.

2 saatin üstünde olduğu için iade edemezsin bende Squad almıştım 2saat 50 dakika oynamıştım edemdim.
Ben 3 saat oynadığım bir oyunu iade etmiştim ettiğim gün parası geldi ama bilmiyorum şansa bağlı

Forza 5 iade ettim 15 günde sonuçlandı parayı 1.3 ay sonra iade ettiler. Çok saçma. Ama şikayetim olmadı çünkü Forza çıktıgında Steam bile hallaç gibi çalışıyordu. Onlarda meşgüldü. Yani kısacası evet saçma ama. Herkes işini yapıyor. :D merak etme gelir veya sonuçlanır o iade.
😃 Sağol abi 1.3 ay biraz fazla değil mi ya nasıl bekledin

@LittleWarlocc bazen istisnai durumlar olabiliyor ama oyunun üzerinden 14 gün geçmişse kesinlikle iade olmuyor diye biliyorum.
14 gün ile ilgili sıkıntı yok oyunu daha 3 gün önce aldım

Ben 3 saat oynadığım bir oyunu iade etmiştim ettiğim gün parası geldi ama bilmiyorum şansa bağlı.

😃 Sağ ol abi 1.3 ay biraz fazla değil mi ya nasıl bekledin.

Forza 5 ilk çıktıgı gün aldım ve daha açmadan iade ettim. Şu zamanlar alıp iade etseydim hemen olurdu ama çıkıgı gun alıp bir de iade edince iş uzadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı