Steam iadesi ne kadar sürer?

KimbuKaan

Decapat
Daha fazla  
Benim bu 2. iade edişim. 1. iade bayağı erken gerçekleşti fakat 2. iade 5-6 gün sürdü ve hala sürüyor. En erken ne zaman kabul edilir?

Karta iadelerde 14 güne kadar süreç devam edebiliyor.

Cüzdana iadelerde genelde 72 saat içinde iade yapılıyor.

Aynı durumu bende yaşıyorum 14 "iş günü" içerisinde karta iade gerçekleşiyor dediler destek üzerinden. 14. iş günü bitti bugün. Tekrar steam destek ile iletişime geçmeye çalışıyorum 80TL gibi bir param ortalıkta yok.

Aynı durumu bende yaşıyorum 14 "iş günü" içerisinde karta iade gerçekleşiyor dediler destek üzerinden. 14. iş günü bitti bugün. Tekrar steam destek ile iletişime geçmeye çalışıyorum 80TL gibi bir param ortalıkta yok.
Steam destekle değil de bankanızla iletişime geçin. Steam parayı yatırdığı zaman bankanızda da bir süreç işliyor, bankanıza bağlı bir durum olabilir.

Steam destekle değil de bankanızla iletişime geçin. Steam parayı yatırdığı zaman bankanızda da bir süreç işliyor, bankanıza bağlı bir durum olabilir.
Papara'da daha önce böyle bir şey yaşamamıştım maksimum 5 iş gününde geri döndü para. Anlamış değilim.
Sanırım dediğinizi yapmak zorunda kalacağım gibi :D
1639754729182.png

Yeni konular

Geri
Yukarı