Steam iadesi yatmadı

C Callahan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İst
Steam'den 14 TL'lik oyun iade etmiştim. İade kabul oldu yattı gözüküyor hesabıma hatta, ama müşteri hizmetlerini arayıp bakiyeyi kontrol ettirdiğimde yatmadığını görüyorum. Ne yapmam lazım param boşuna gidecek mouse sipariş edecektim eksik kaldı param.

Steam'den 14 TL'lik oyun iade etmiştim. İade kabul oldu yattı gözüküyor hesabıma hatta, ama müşteri hizmetlerini arayıp bakiyeyi kontrol ettirdiğimde yatmadığını görüyorum. Ne yapmam lazım param boşuna gidecek mouse sipariş edecektim eksik kaldı param.

Bazen gecikmeler olabiliyor ben de Xbox Game Pass'e abone olup sonra iptal etmiştim 3-4 gün sonra yatmıştı para.

En geç 1-2 güne para cüzdanınıza eklenir dert etmeyin, hesap bakiyesinin yanında (tl) parantez içinde aldığınız oyunun fiyatının yazması iadenin kabul edildiği ve 1-2 güne teslim edileceği anlamına gelir.

Geri
Yukarı