Çözüldü Steam İçerik Sunucularına Ulaşılamıyor Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

barbarossa208

Hectopat
Daha fazla  
Bu hata sadece AC Revelations'da değil, Chivalry gibi oyunlarda da alıyorum. Oyunu indir diyorum kuruluma hazırlan yazıyor ve kalıyor. Belirli bir süre geçtikten sonra da içerik sunucularına ulaşılamıyor hatası veriyor. Yardım edebilir misiniz lütfen ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    81 KB · Görüntüleme: 398
Çözüm
Sorun hala devam ediyor başka PC'den kuçuk bir oyun yukledim (Brawlhalla) USB'ye yedekledim ve kendi PC'me geri yuklemeyi yaptım ancak yine aynı hatayı verdi USB'den yedeği geri yukleme ile içerik sunucusunun ne alakası var Steam'ı sildim yukledim indirme onbelleğini temizledim indirme bolgesinde farklı yerler denedim Steam beta Update'e katıldım bir de hiçbir betaya katılmadım her şeyi denedim ancak bir çozum bulamadım lutfen yardım edin

Çözüm buldun mu?

Sorun hala devam ediyor başka PC'den kuçuk bir oyun yukledim (Brawlhalla) USB'ye yedekledim ve kendi PC'me geri yuklemeyi yaptım ancak yine aynı hatayı verdi USB'den yedeği geri yukleme ile içerik sunucusunun ne alakası var Steam'ı sildim yukledim indirme onbelleğini temizledim indirme bolgesinde farklı yerler denedim Steam beta Update'e katıldım bir de hiçbir betaya katılmadım her şeyi denedim ancak bir çozum bulamadım lutfen yardım edin

AdwCleaner ile temizlik yaptım ve çözüldü. Konu kilit.
sorun hala devam ediyor başka pcden kuçuk bir oyun yukledim (brawlhalla) usbye yedekledim ve kendi pcme geri yuklemeyi yaptım ancak yine aynı hatayı verdi usbden yedeği geri yukleme ile içerik sunucusunun ne alakası var steamı sildim yukledim indirme onbelleğini temizledim indirme bolgesinde farklı yerler denedim steam beta update e katıldım bir de hiçbir betaya katılmadım her şeyi denedim ancak bi çozum bulamadım lutfen yardım edin

Çözüm buldun mu?

AdwCleaner ile temizlik yaptım ve çözüldü. Konu kilit.

Çözüm
Bilgisayarı formatladım diskleri tertemiz yaptım steamı yükledim cs go yu indir dediğimde inili gözüküyor oyna dediğim anda alıyorum hatayı orda burda yazan herşeyi yaptım lütfen yardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı