Steam için VDS önerisi

benyokum

Hectopat
Merhaba forum severler, şuana kadar çok fazla Steam hesabı değiştirdim bu durum yüzünden şu anki kullandığım hesabımda oyun oynama sürelerim oldukça az, bu durum pek iç açıcı değil, hour Boost programı ile VDS üzerinden 7/24 kapanmayacak şekilde VDS kiralamak istiyorum, hangi siteden almamı önerirsiniz? En fazla 20-25 lira.

Dostum ben kararımı verdim bir çok VDS sağlayan firmaya baktım. Aralarından en iyi firma bu gibi geldi diğer siteler birbirinin kopyası gibiydi ya da dolar bazında ödeme alıyorlardı. Şikayet Var üzerinden de kontrol ettim temiz gözüküyor.

Bana göre en iyi VDS sağlayıcısı keyubu.com 2.vdsimi aldım oradan
20 TL'ye hem ucuz hem de kaliteli hizmet veriyorlar.

Dostum ben kararımı verdim bir çok VDS sağlayan firmaya baktım. Aralarından en iyi firma bu gibi geldi diğer siteler birbirinin kopyası gibiydi ya da dolar bazında ödeme alıyorlardı. Şikayet Var üzerinden de kontrol ettim temiz gözüküyor.
Aynen, güzel bu site şikayetide yok ancak tüm siteler böyle tc kimlik gibi çok fazla bilgi istiyor ondan bunlar yerine normal bilişimci tanıdığımdan alacağım. 25 tl ye 2 GB Ram - 2 CPU - 25 GB DİSK
teklifi aldım.

Aynen, güzel bu site şikayetide yok ancak tüm siteler böyle tc kimlik gibi çok fazla bilgi istiyor ondan bunlar yerine normal bilişimci tanıdığımdan alacağım. 25 tl ye 2 GB Ram - 2 CPU - 25 GB DİSK
teklifi aldım.
Disk alanı az gibi geldi benim bildiğim zaten 5GB Windows Server kurulumu için gerekli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı