Steam Idle Master ban sebebi mi?

Emirasts

Decapat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım diğer konuları okudum ama emin olamadım Idle Master extended adlı uygulamayı Rust'ta saat kasmak için kullanacağım ban yer miyim?

Şuana kadar ban yiyen bir kişiye rastlamadım. Bu yüzden cevabım hayır. CS:GO'da bile saat kassanız ban yemeyeceğinizi düşünüyorum. Fakat asıl soru şu, neden saat kasmak istiyorsunuz.

Şu ana kadar ban yiyen bir kişiye rastlamadım. Bu yüzden cevabım hayır. CS:GO'da bile saat kassanız ban yemeyeceğinizi düşünüyorum. Fakat asıl soru şu, neden saat kasmak istiyorsunuz.

Oyunu zaten sabahları Full oynuyorum akşamları da saat kasıp biraz da olsa saat yükselmesini istiyorum.

Hayır değil. Ortada illegal bir durum yok.

Bazı videoların altında VAC ban falan yedim demiş bazı kullanıcılar pek inanmadım ama bir yazmak istedim içim rahat etmedi.

Sağ olun cevaplarınız için teşekkür ederim.

Oyunu zaten sabahları Full oynuyorum akşamları da saat kasıp biraz da olsa saat yükselmesini istiyorum.

Bazı videoların altında VAC ban falan yedim demiş bazı kullanıcılar pek inanmadım ama bir yazmak istedim içim rahat etmedi.

Sağ olun cevaplarınız için teşekkür ederim.
Saat yükseltmeyi insanlar gösteriş sanıyorlar, sizi kastetmiyorum çünkü bilmiyorum. Ne kadar söylesem de değiştiremem ama herneyse sonuç olarak dediğim gibi ban yiyeceğini vs. düşünmüyorum, gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Kart hakkı bitince saat kasamazsınız.
Saat kasmak için uygulama vardı ismini hatırlamıyorum fakat forum da rehberi vardı araştırırsanız bulursunuz.

Kart hakkı bitince saat kasamazsınız.
Saat kasmak için uygulama vardı ismini hatırlamıyorum fakat forum da rehberi vardı araştırırsanız bulursunuz.
Kart hakkı bitse bile saat kasabilir, telefonda idle daddy kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilir. Olmazsa bilgisayarda SAM vardı, galiba S...... Achievement Manager olsa gerek ismi. Burada da herhangi bir oyuna tıklayarak saat kasabilir arkadaşımız.

Kart hakkı bitse bile saat kasabilir, telefonda Idle Daddy kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilir. Olmazsa bilgisayarda sam vardı, galiba s... Achievement Manager olsa gerek ismi. Burada da herhangi bir oyuna tıklayarak saat kasabilir arkadaşımız.

Evet onu indirdim şimdi onu deniyorum.

Saat yükseltmeyi insanlar gösteriş sanıyorlar, sizi kastetmiyorum çünkü bilmiyorum. Ne kadar söylesem de değiştiremem ama her neyse sonuç olarak dediğim gibi ban yiyeceğini vs. düşünmüyorum, gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Zaten gösteriş için Steam hesabımı tehlikeye atmam. Oyunu sevdiğim için biraz fazla olmasını istiyorum saatinin.

Yeni konular

Geri
Yukarı