Steam Idle Master ban sebebi midir?

CS gibi online oyunlar dışında %100 güvenli.
Ancak Idle Master bunun garantisini vermiyor ban yersem benden sormayın diyor.
Ben 2 hesapta yaklaşık 100 TL'lik kart düşürmüşümdür o tarz programlar ile hiçbir sorun da yaşamadım.

Ben kullanmıyorum. Ban sebebi diyen de çok, değil diyen de çok. Programın sahibi bile kesin bir şey söylemiyor. Ban yiyebilirsiniz de, yemeyebilirsiniz de. Ben garantiye alıp kullanmıyorum, size de kullanmamanızı öneririm. Zaten açık bırakın düşüyor. Hiç riske değmez.

Ben kullanmıyorum. Ban sebebi diyen de çok, değil diyen de çok. Programın sahibi bile kesin bir şey söylemiyor. Ban yiyebilirsiniz de, yemeyebilirsiniz de. Ben garantiye alıp kullanmıyorum, size de kullanmamanızı öneririm. Zaten açık bırakın düşüyor. Hiç riske değmez.
Ama şöyle bir şey var her oyunu indirip tek tek düşmesini beklemek eziyet oluyor. Hem 10-20 GB'lık oyunlar oluyor 3 tane kart için kimse indirmez bence.
Bu arada kart düşen ücretsiz oyunlarda açık bırakınca düşüyor mu?

Bugün 23 adet oyun indirdim sırf kart düşürmek için hepsini 5-6 saat açık bıraktım düşen kart sayısı 7-8 bu yüzden bu programı kullanmak istiyorum. Yoksa emin olun hiç uğraşmam böyle şeylerle.

Forumda kullanan çok. Ban riski var ama kesin bir şey yok ortada. Size kalmış. Uzun yıllar kullanıp ban yemeyenleri tanıyorum. Bu ban yemeyeceğiniz anlamına da gelmiyor.

Geri
Yukarı