Çözüldü Steam Idle Master: Çalışma tamamlandı, kart hakkınız kalmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmetsihhatt31

Centipat
Daha fazla  
İki gündür Steam Idle Master kullanıyorum. İlk gün hiçbir sorun çıkmadı ancak ikinci gün programı açtım ve biraz daha kart kastım. Kart kasabileceğim farklı oyunlar indirdim ancak uygulama bu oyunları görmüyor veya desteklemiyor, hiçbir fikrim yok. Aldığım yeni oyunlarda kart düşürme hakkım var. Bunu nasıl çözeceğimi bilen biri var mı? Varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

uygulamanın verdiği hata:

qweqwewqewqwq.png

kart düşürme hakları:

4 kart hakkı.png

asdsa.png

qwewqewqeq.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürüm ile alakalı olabilir. 1.7 deneyin.
1.8 sürümünü kullanmaktayım şu an. Ancak 1.7 sürümünü kullandığımda giriş yapamıyordum. Haberim yok o yüzden mazur görün, bir güncelleme oldu da herkes 1.7'ye mi geçti?

1.7 Sürümünü indirdim, giriş yaptım ancak sonuç bu şekilde. Herhangi bir ilerleme yok ne yazık ki.
1.7.png

Son düzenleme:
1.8 sürümünü kullanmaktayım şu an. Ancak 1.7 sürümünü kullandığımda giriş yapamıyordum. Haberim yok o yüzden mazur görün, bir güncelleme oldu da herkes 1.7'ye mi geçti?

1.7 sürümünü indirdim, giriş yaptım ancak sonuç bu şekilde. Herhangi bir ilerleme yok ne yazık ki.
Eki Görüntüle 1500652

Hocam attığınız ekran görüntüsünü 1.7 için atmadınız değil mi?

Geri
Yukarı