Steam Steam Idle Master kart düşürme süresi

Fatihunal

Hectopat
Selam herkese. Dün 2 senenin ardından tekrardan Idle ile kart için oyun almıştım. Toplam 40 civarı oyun aldım ve bu oyunların tamamının oyun süresi 45Dk'yı geçmeden tüm oyun kartları bitmişti yaklaşık 170-200 kart. Ben bu kartları sattım sonrasında aklıma iade etmek geldi ve bu oyunların hepsini iade ettim bugün tekrardan yeni oyunlar aldım, şu an oyunların oynanma süresi yaklaşık olarak 1 saat oldu fakat hala tek bir kart düşmedi bir yerde yanlış mı yaptım acaba yardım edersiniz sevinirim. İyi Sosyaller

Oyundan oyuna değişiklik göstermekte. Genelde zaten 2 saatten önce kolay kolay kart düşmez.

Yok araştırdım zaten bayağı 2 saatten önce nadir düştüğü bazı yerlerde ise 2 saatten önce kesinlikle düşmeyeceği yazıyor ama bana dün kesintisiz tüm oyunlar 60 dakikayı geçmeden tüm kartlar gelmişti bugün de böyle bir olayla karşılaşınca bir yerde yanlış mı yaptım diye düşünmeye başladım.

Yok araştırdım zaten bayağı 2 saatten önce nadir düştüğü bazı yerlerde ise 2 saatten önce kesinlikle düşmeyeceği yazıyor ama bana dün kesintisiz tüm oyunlar 60 dakikayı geçmeden tüm kartlar gelmişti bugün de böyle bir olayla karşılaşınca bir yerde yanlış mı yaptım diye düşünmeye başladım.
Öyle denk gelmiştir muhtemelen, yanlış bir şey yaptığınızı sanmıyorum.

İlk indirdiğimde bende de o şekilde olmuştu, Idle Master'i ilk defa açtığımda tüm oyunların kartları kısa bir sürede düşmüştü fakat ondan sonra hep 2-3 saat sonra düşmeye başladı, tabii bu durum Steam ile alakalı Idle Master ile değil. 2 saatden önce kesinlikle düşer bilgiside yanlış zaten.

İlk indirdiğimde bende de o şekilde olmuştu, Idle Master'i ilk defa açtığımda tüm oyunların kartları kısa bir sürede düşmüştü fakat ondan sonra hep 2-3 saat sonra düşmeye başladı, tabii bu durum Steam ile alakalı Idle Master ile değil. 2 saatden önce kesinlikle düşer bilgiside yanlış zaten.
Siz de iade etmiş miydiniz?

Kartlar rastgele düşmekte 2 saatten az bir sürede düşme şansı var fakat genelde 2-4 saat arasında hepsi düşmüş oluyor. Maximum 5 saat beklemiştim.

Geri
Yukarı