Steam idle Master kullanılır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

hosshia

Hectopat
Steam idle Master kullanıp hesabı çalınan var mı ya da herhangi bir oyundan VAC ban yiyen var mı? Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam idle Master kullanıp hesabı çalınan var mı ya da herhangi bir oyundan VAC ban yiyen var mı? Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
Hocam valla birkaç gün kullandım, sonrasında açtığımda sadece ''rölanti'' yazdı. Arkadaşa sordum, kart düşürme hakkım mı ne bitmiş. Ancak o birkaç gün içinde işime yaradı, eğer Zup! gibi oyunlara sahipseniz, bir göz atmanızı öneririm. Arkadaşlarımdan birine birkaç tane parlak kart düştü, şimdi Rainbow Six Siege almak için indirimleri bekliyor.

Bende tek VAC yiyebileceğim CS:GO vardı onu kara listeye aldım 2 hesabımda kullandım birisini 20 level yapmıştım. Birsini 10 level herhangi bir sorunla karşılaşmadım eğer hesabınızın tüm bilgileri sizdeyse çalınsa bile Steam Support'tan bazı kanıtlar atarak tekrar hesabınıza ulaşabiliyorsunuz.

Şu videoyu kendim çekmiştim. Hala oluyor mu bilmiyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun süre kullandım hatta idle master sayesinde 20-30 lira kasmışımdır ama bazı ayarları var mesela idle master açıkken csgo gibi oyunlara girmemek lazım falan detaylar zaten videolarda anlatılıyor

Aynı şeyi merak ettiğimde araştırdığımda ArchiSteamFarm'ın IdleMaster'a tercih edildiğini gördüm, artık hep ASF kullanıyorum, bir sorun yaşamadım ama IdleMaster'la da yaşamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı