Steam Idle Master'da bug mı var?

vututu

Decapat
Daha fazla  
Idle Master'ı bilirsiniz. Steam oyunlarından kart düşürüyor işte. Sadece şu indirimlerde oyunları alıp, kartlarını kasıp iade ederek, 200 liraya yakın para elde ettim ve hala devam ediyorum. Sorum şu Idle Master'ın oyunlar 2 saat olmadan kart düşürmesi normal mi yoksa bug falan mı?

Normal. Steam iade olmasın diye 2 saatten az oynayanlara kart düşürme engelini getirdi artık en az 2 saat açık kalması lazım onun.

Idle Master'ı bilirsiniz. Steam oyunlarından kart düşürüyor işte. Sadece şu indirimlerde oyunları alıp, kartlarını kasıp iade ederek, 200 liraya yakın para elde ettim ve hala devam ediyorum. Sorum şu Idle Master'ın oyunlar 2 saat olmadan kart düşürmesi normal mi yoksa bug falan mı?
Bi ben bu olayı yapamadım sanırım 2 saat olmadan hiç bir kart düşmüyor

Normal. Steam iade olmasın diye 2 saatten az oynayanlara kart düşürme engelini getirdi artık en az 2 saat açık kalması lazım onun.

Normal olan senin dediğin şey. Aslında 2 saatten sonra gelmesi lazım. Yazdığımı düzgün okursan fark edeceksin. 2 saatten önce düşüyor kartlar. Tek engel Steam'in iade sistemini suistimal ettiğini anlayıp iadelerini geçici olarak reddetmesi. 5 6 gün sonra iadeleri tekrar kabul ediyor. Böyle bir olay var paylaşmak istedim.

Ben de önceden hep 2 saat altındayken alıyordum ama artık 2 saat geçtikten sonra kart düşmeye başladı. Ben de sizin gibi yapıyordum.

Idle Master Extended kullanıyorum. Sürekli ileri tuşuna basıp oyunları geçtikten sonra programı kapatıp açtığınızda çoğu düşmüş olabiliyor. Bazı oyunlar inat etse de çoğu kartı bu şekilde düşürebiliyorum. Tabi 2 saat dolacak önce.

Geri
Yukarı