Steam indirimde alınabilecek oyunlar

Oldus

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
WD Blue SN570
Ekran kartı
1050Tİ
Anakart
MSI H310M PRO-M2
İşlemci
İ5 9400F
Bu resimde olan oyunu almayı düşünüyorum ve indirim geleceği zaman hangi oyunları tavsiye edersiniz? Ve şu anda çığlık festivali var, onda indirimde alınabilecek oyunlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Ve kış indirimi gelecek sanırım kasım ayında, o zaman hangi oyunları indirimde almalıyım?

Dosya Ekleri

• 1698442868273.png
    1698442868273.png
    782,3 KB · Görüntüleme: 70
Bu resimde olan oyunu almayı düşünüyorum ve indirim geleceği zaman hangi oyunları tavsiye edersiniz? Ve şu anda çığlık festivali var, onda indirimde alınabilecek oyunlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Ve kış indirimi gelecek sanırım kasım ayında, o zaman hangi oyunları indirimde almalıyım?

Hocam bu zaten yakın gelecekte bir şeyler alabileceğiniz en iyi indirim dönemi. Hatta şöyle söyleyeyim 20 Kasım'da Türk Lirası Steam'den kaldırılacak ve biz MENA USD bölgesine dahil olacağız. O yüzden o güne kadar almak istediğiniz oyunları belirleyip alabildiklerinizi alın çünkü birçok oyunda Türkiye'deki indirimsiz fiyat bile yurt dışındaki indirim dönemi fiyatlarından daha ucuza geliyor.

Hocam oyunun sistem gereksinimleri minimum 1660 istiyor.

Geri
Yukarı