Steam indirimi üzerinden alınabilecek oyun tavsiyesi

Kabasakalaksakal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese. İndirimden:
Detroit Become Human.
RDR2.
Uncharted 4
Mount and Blade 2
A Way Out.
Stardew Valley.
Dying Light 2
Resident Evil serisi.

Aldım oyun tarzlarım genellikle bu yönde Prison Architect oyununu da çok sevdim. RimWorld nasıl bir oyun bilmiyorum sizce alınır mı?
Şu an isteklerim arasında sadece Forza 5 kaldı ondan da emin değilim yarış oyunları arasında en iyisi sanırım bir tane yarış oyunum olsun istiyorum. Kız arkadaşımla oynayabileceğim oyun tavsiyesi de alabilirim.

Merhaba herkese. İndirimden:
Detroit Become Human.
RDR2.
Uncharted 4
Mount and Blade 2
A Way Out.
Stardew Valley.
Dying Light 2
Resident Evil serisi.

Aldım oyun tarzlarım genellikle bu yönde Prison Architect oyununu da çok sevdim. RimWorld nasıl bir oyun bilmiyorum sizce alınır mı?
Şu an isteklerim arasında sadece Forza 5 kaldı ondan da emin değilim yarış oyunları arasında en iyisi sanırım bir tane yarış oyunum olsun istiyorum. Kız arkadaşımla oynayabileceğim oyun tavsiyesi de alabilirim.

Detroit'in ETail'de 100 liraya olduğunu fark edince.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şakası bir yana bence kesinlikle iade edip oradan çek. Güvenilir sitedir linki de bırakıyorum aşağıya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şakası bir yana bence kesinlikle iade edip oradan çek. Güvenilir sitedir linki de bırakıyorum aşağıya.

Voidu'da 71 TL.

Steam'dan almam şart ya CS:GO da ki kasaları satıp satıp alıyorum. 188 TL'ye aldım ben de beyond two souls ve heavy rain paketi vardı eskiden almıştım.

Teşekkür ederim sevdim oyunu aldım hemen başka tavsiyeniz var mıdır acaba ?

Steam'dan almam şart ya CS:GO'da ki kasaları satıp satıp alıyorum. 188 TL'ye aldım ben de beyond Two Souls ve Heavy Rain paketi vardı eskiden almıştım.

Teşekkür ederim sevdim oyunu aldım hemen başka tavsiyeniz var mıdır acaba?

Önemli değil, sevgiliyle fazla gitmez ama Portal 2 arkadaşınızla çok iyi olur. Bu arada bilmiyorsanız It Takes Two'yu sadece sizin almanız yetiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı