Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyun Tavsiyesi

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
Biz 6-7 kişi bir grubumuz var. Yaz indirimleri yaklaşıyor, o yüzden oyunumuz da az zaten oyun arıyoruz. Hangi oyunları tavsiye edersiniz?
Şimdilik karar kıldıklarımız:
- The Forest
- Human Fall Flat
- Tower Unite
- Witch İt
Ve bir soru soracağım, Raft oyunu kaç kişilik? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz 6-7 kişi bir grubumuz var. Yaz indirimleri yaklaşıyor, o yüzden oyunumuz da az zaten oyun arıyoruz. Hangi oyunları tavsiye edersiniz?
- The Forest
- Human Fall Flat
- Tower Unite
- Witch İt
Ve bir soru soracağım, Raft oyunu kaç kişilik? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Payday serisindeki oyunlar eğlenceli oluyor arkadaşlar ile. Eğer hiç oynamadıysanız bakabilirsiniz.

- The Forest
- Human Fall Flat
- Tower Unite
- Witch İt

Hand Simulator'ü de tavsiye ederim. Hele bu kadar büyük bir arkadaş grubunuz varsa. Bu arada Human Fall Flat'ı da kesinlikle almanızı öneriyorum.

7 kişi aynı anda oynamak mümkün olmaz ama denemediyseniz Rainbow Six Siege öneriyorum. 5 kişiyle oynayabilirsiniz, CS:GO’nun aksine kolsuz olsanız bile doğru stratejiyle başarılı olunabilecek bir oyun.

Hand Simulator'ü de tavsiye ederim. Hele bu kadar büyük bir arkadaş grubunuz varsa. Bu arada Human Fall Flat'ı da kesinlikle almanızı öneriyorum.
Ben de var ama beceremiyorum oyunu. Ve sürekli devam edebilecek bir oyun değil.
Human Fall Flat kesin alıcağım zaten.
7 kişi aynı anda oynamak mümkün olmaz ama denemediyseniz Rainbow Six Siege öneriyorum. 5 kişiyle oynayabilirsiniz, CS:GO’nun aksine kolsuz olsanız bile doğru stratejiyle başarılı olunabilecek bir oyun.
Rainbow var ama spray ve aimi çok kolay geliyor artık. Gene de ara sıra oynuyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı