Steam indiriminden oyun seçimi

Seima

Femtopat
Daha fazla  
Selam, hazır indirim bitmeden oyun almaya karar verdim. Max 230TL'lik bir bütçemi ayıracağım çok oyun almakta istemiyorum. Listem şu şekilde;
-To the Moon.
-Ori and the Blind Forest: Definitive Edition.
-Dragon age II: Ultimate Edition.
-Dragon Age™ Inquisition.

Dragon Age serisinin ilk oyununu oynuyorum şu an ve devam serilerini de oynamak istediğimden ekledim. Sadece kararsızım daha sonra mı alsam diyorum ancak tekrar böyle indirime girmezler bir de üstüne fiyatı artar diye aradan çıkarayım diyorum. İlk iki oyunuysa öneri üzerine ekledim sizlerin yorumu nedir değer mi? Ve ikinci yazdığım oyunun devam oyunu vs var mı?

Selam, hazır indirim bitmeden oyun almaya karar verdim. Max 230TL'lik bir bütçemi ayıracağım çok oyun almakta istemiyorum. Listem şu şekilde;
-To the Moon.
-Dragon age™ ınquisition.

Dragon age serisinin ilk oyununu oynuyorum şu an ve devam serilerini de oynamak istediğimden ekledim. Sadece kararsızım daha sonra mı alsam diyorum ancak tekrar böyle indirime girmezler bir de üstüne fiyatı artar diye aradan çıkarayım diyorum. İlk iki oyunuysa öneri üzerine ekledim sizlerin yorumu nedir değer mi? Ve ikinci yazdığım oyunun devam oyunu vs var mı?

Hocam konuyla alakasız ama Dragon age güzel oyun mu önerir misiniz?

-To the Moon.
-Dragon Age™ Inquisition.

Dragon Age serisinin ilk oyununu oynuyorum şu an ve devam serilerini de oynamak istediğimden ekledim. Sadece kararsızım daha sonra mı alsam diyorum ancak tekrar böyle indirime girmezler bir de üstüne fiyatı artar diye aradan çıkarayım diyorum. İlk iki oyunuysa öneri üzerine ekledim sizlerin yorumu nedir değer mi? Ve ikinci yazdığım oyunun devam oyunu vs var mı?

Yani ne tür sevdiğinize bağlı değişir. Ben 230 TL yi şu anda oyuna ayıracak olsam muhtemelen GoW veya Sekiro'dan birini alırdım yanına da kalan kısmı tamamlayacak başka oyunlar.

Hocam konuyla alakasız ama Dragon age güzel oyun mu önerir misiniz?

Ben de yoğun tavsiye üzerine aldım ve konusunu araştırdığımda aşırı övüldüğünü gördüm. Şu an 60 saatlik oynamam var (16 saati silinen ilerlemem olsa da :,) ) ve kendine bağlayarak ilerlediğini söyleyebilirim. Gerek karakterlerle etkileşimi gerek her yerden yeni görevlerin fırlaması, ve seçimlerin hikaye üzerindeki kalıcı etkisi oyuncuyu içine çekiyor bence. Sadece ben fazla detaylı oynadığımdan aman tüm görevleri yapayım vs diye takıldığımdan, yan görevlerden ve aşırı detaylarından sıkılabiliyorum bazen. Diğer oyunları da almak istememin sebebi bir oyununu bitirip diğer oyuna geçerken tüm seçimlerimizi de geçirebiliyor oluşumuz. Hikaye tamamen bize özgü bir şekilde devam ediyormuş okuduğuma göre ve bayağı hoşuma gitti bu detay. Bence eski kült serilerden kaçırılmayacak bir oyun diyebilirim. Belki başta grafikler biraz kötü gelebilir ancak o da çok sırıtmıyor göz alışıyor hemen.

Ori and The Will of The Wisps var. Bende de 2. oyun var 1.yi almadım. 2 liraydı almadım, 50 lira olmuş.
Fiyatını hak eden bir oyun mu hiç bilmiyorum. 1.yi neden almamıştınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı