Steam indirimlerinde alınabilecek ucuz açık dünya oyunları

Wrist21x

Centipat
Daha fazla  
Steam indirimlerinde alınabilecek hikayeli, açık dünyası olan, ucuz ve uzun soluklu önerebilir misiniz?

Steam kütüphanemde bulunan oyunlar:

-Witcher serisi.
-Red Dead Redemption 2
-Warframe
-Dying Light.
-Hitman absolution.
-Alan wake.
-Half-Life serisi.

Hikayesi klişe de olsa açık dünyası ve 30+ saat oynanış süresiyle Just Cause 3 XXL Edition bu fiyata bedava.

Hikayesi klişe de olsa açık dünyası ve 30+ saat oynanış süresiyle Just Cause 3 XXL Edition bu fiyata bedava.

Gerçekten bu tarz bir oyun için çok uygun bir fiyat. Sadece bir şeyler patlatmak için bile alınır.

@AidenPearce Devam oyunu gibi olmuş ama grafik ve karakter özellikleri olarak epey yenilik var. Henüz Bavarium Wingsuit'e ulaşamadım, var mı emin değilim ama inşallah vardır. Yoksa onca haritayı dolaşmak eziyet olacak. 😂

1656682794631.png

@AidenPearce Devam oyunu gibi olmuş ama grafik ve karakter özellikleri olarak epey yenilik var. Henüz Bavarium Wingsuit'e ulaşamadım, var mı emin değilim ama inşallah vardır. Yoksa onca haritayı dolaşmak eziyet olacak. 😂

Eki Görüntüle 1437629
Bavarium Wingsuit çok iyi. Durduk yerde kanca kullanmadan havalanabiliyorsunuz. 3. oyunu bitirdim gerçekten harika. 4. oyunu sormuştum size ama :D

Geri
Yukarı