Steam indirimlerinde ne alabilirim?

Oyun alacaksanız şu an EA appten alın cok ucuza BF serisi var BF5 20TL bir sürü güzel oyun indirimde Steam'den oyun alınmaz artık.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle parası önemli değil son kezde olsa indirim varken oyun almak istiyorum. Genelde simülasyon oyunlarını ve hikaye oyunlarını seviyorum. Sizce indirimi yakalamışken alınması gereken istediğim tarzda oyunlar var mıdır? Bir de 23 Aralık'ta kış indirimleri geliyor kış indirimlerini beklersem daha kârlı çıkabilir miyim?

İlginizi çekerse Desperados III, Dolar'dan önceki TL fiyatından daha uyguna alınabiliyor şu anda. 4.74 Dolar. Dolar'dan önce sanırım 250-300 TL civarıydı.

Dolara geçtikten sonra artık oyun alınmaz en son alışverişinizi dolara geçmeden önce yapacaktınız. Artık Steam tarafında kara sokacak bir şey yok.

Kış indirimleri daha çok indirimli oluyor. Şahsen ben eksik oyunları Voidu, eTail gibi sitelerden tamamlamanı öneririm.

Aslında eTail indirim kodlarını bekleyebilirim ama oradan da herhangi bir indirim haberi yok değil mi?

Hocam EA playda şu an çok iyi indirimler var, Epic Games'te 200 lira üstüne yüzde 33 indirim uygulanıyor ve fiyatlar steaminki gibi değil, bence Steam'den alışveriş yapmayın.

Steam'den olma sebebi orada bakiyem var işime geliyor Epic Games yılbaşı indirimlerini de kaçırmak istemiyorum.

Aslında eTail indirim kodlarını bekleyebilirim ama oradan da herhangi bir indirim haberi yok değil mi?

Steam'den olma sebebi orada bakiyem var işime geliyor Epic Games yılbaşı indirimlerini de kaçırmak istemiyorum.

Şu an Voidu ve ETail'de Black Friday indirimleri var ama içeriklerine bakmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı