Steam indirimlerinden alınacak souls oyunları

mestes

Femtopat
Daha fazla  
Selam, Steam indirimlerinden yeni merakım olan souls oyunlarını toplamak istiyorum. Elden Ring alacağım kesin olarak. Dark Souls, Sekiro vb. oyunlardan hangileri indirime girer? Ne tavsiye edersiniz souls olarak bu indirimlerden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sekiro gayet iyidir. Sekiro'ya altenatif olarak Wo Long olabilir fakat Steam'de indirimde değil, Game Pass ile sınırsız oynayabilirsiniz.

Sekiro gayet iyidir. Sekiro'ya altenatif olarak Wo Long olabilir fakat Steam'de indirimde değil, Game Pass ile sınırsız oynayabilirsiniz.

Wo longda beni iten şu doğru anda rakibin atağını savuşturup kendin atak yapıyorsun olayı var ya, biraz mekanik hale getiriyor oyunu bence. Boss savaşları nasıl geçiyor? Elden ringle farkı nedir sizce?

Boss savaşları nasıl geçiyor? Elden ringle farkı nedir sizce?
Şu ana kadar 4 boss'la savaştım ve oyun çok hareketli ve çok hızlı, refleks iyi değilse yenemeyebilirsin. Oynanışı Sekior'dan bile hızlı, tam bir souls like oyunu olmuş. Elden Ring ezberden ibaret, refleksinin çok da iyi olmasına gerek yok. Wo Long'da boss'un hareketlerini ezberlesen bile geçemeyebiliyorsun çünkü çok ani saldırı yapıyor ve senin de hızlı tepki vermen gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı