Steam indirimlerinden ne alınmalı?

Ben daha çok simülasyon,açık dünya oyunlarını felan seviyorum
örnek:ets 2, gta ,7 days to die , rdr 2
bu tür oyun önerirmisiniz?
bir de gta 5 epic games ten mi steamdan mı alınmalı

Dostum GTA'yı artık alamazsın sanırsam epictede zam geld 550 oldu galiba.
1679141830389.png

Eğer Papara ile alırsanız %10, Nays ile alırsanız %20 paranız iade ediliyor.

Bazen oyuna çok dlaınca hızlı bitirebiliyorsunuz hocam ebnde speedrun yapmadan Resident Evil Village'i 6 saate bitirdim.
Bu arada Resident Evil Village alabilirsin.

Witcher 3'ün 25 saatte bitmesi speedrun dışında çok çok zor ful ana hikayeden gitse bile bitmez arkadaş abartmış.

Tamam reis oyunu 6. bitirişimde oyunu ezberlemiş olabilirim daha önce arkadaşımın Steam hesabında 5 kere bitirdim.

Sadece ana hikayenin bitmesi bile yanlış hatırlamıyorsam 20 saatden fazlaydı naptınız hiç gezmeden hiç canavar kesmeden hiç yan görev yapmadan ana hikayeden mi gittiniz o zamanda seviye sıkıntı olurdu ama siz bilirsiniz. Böyle oynadıysanız zaten 6. kez bitirmeyin oyunu bırakın oynamayın.

Tamam reis oyunu 6. bitirişimde oyunu ezberlemiş olabilirim daha önce arkadaşımın Steam hesabında 5 kere bitirdim.

Anladığım kadarıyla kendi hesabınızdan 6 kere bitirmişsiniz oyunu 6 kere Witcher'i bitirdim demenizde ayrı olay 6 kere bitirecek kadar ne yaşadınız merak ediyorum.

Son düzenleme:
Ben Rust, FIFA 23, New World, Dying Light 2, God of War, Days Gone Arma 3 ve birkaç oyun daha alacağım size de tavsiye ederim sadece New World'den çok emin değilim ama düzeltildi diyorlar.

Ben Rust, FIFA 23, New World, Dying Light 2, God of War, Days Gone Arma 3 ve birkaç oyun daha alacağım size de tavsiye ederim sadece New World'den çok emin değilim ama düzeltildi diyorlar.

Hocam GoW ve Days Gone'yi e tailde daha ucuz sanırım bir bakın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı