Steam indirimlerinden sepet önerisi

AFAN

Decapat
Sepetim bu sekilde. RDR2, Spider-Man ve Cyberpunk aldim. Bu sepet nasildir sizce? Elden Ring ve Cyberpunk DLC indirimden sonra zam yer mi? Starfield da alasim var ama kararsiz kaldim. Zam yeme ihtimalleri nedir? Oyun onerilerine de acigim.

Screenshot_20230702_094700_Steam.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sepetim bu sekilde. RDR2, Spider-Man ve Cyberpunk aldim. Bu sepet nasildir sizce? Elden Ring ve Cyberpunk DLC indirimden sonra zam yer mi? Starfield da alasim var ama kararsiz kaldim. Zam yeme ihtimalleri nedir? Oyun onerilerine de acigim.

Eki Görüntüle 1843910
İndirimin yıldızı Elden Ring'i atmışsın zaten sepete, diğer oyunlar da güzel, beğendim şahsen sepeti. Starfield ilk günden Gamepass'e geliyor zaten, Gamepass kullanmayı düşünmüyorsan onu da sepete eklemeni ve satın almanı öneririm, zam yeme ihtimali kuvvetli.

Varsa Game Pass üyeliğin şahsen High on Life denemeni bir öneririm benim de istek listemdeydi Game Pass üyeliğim otomatik yenilenince oradan deneyeyim dedim düşündüğüm gibi çıkmadı pek satın almadım.

İndirimin yıldızı Elden Ring'i atmışsın zaten sepete, diğer oyunlar da güzel, beğendim şahsen sepeti. Starfield ilk günden Game Pass'e geliyor zaten, Game Pass kullanmayı düşünmüyorsan onu da sepete eklemeni ve satın almanı öneririm, zam yeme ihtimali kuvvetli.

Hocam Game Pass kullanacağımı dusunmuyorum ama starfielda alirsam butceyi cok asıcak ne yapacağım bilmiyorum.

Varsa Game Pass üyeliğin şahsen high on Life denemeni bir öneririm benim de istek listemdeydi Game Pass üyeliğim otomatik yenilenince oradan deneyeyim dedim düşündüğüm gibi çıkmadı pek satın almadım.

Videolarda eglenceli gozukuyor hocam 46 TL iken alayim begenirim gibi.

Sepet fena değil, ben olsam Mafia serisini de eklerdim. Mafia serisinin üçüncü oyunu pek güzel olmasa da bir ve ikinci oyunu gayet iyi.

Hocam Mafia serisine hiç isinamadim o yuzden almayi dusunmuyorum oneri icin teşekkürler.

Sizce sepettekiler indirimden sonra zam yer mi Cyberpunk DLC 400 eder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı