Steam indirimli oyun önerisi

HakanTURAN

Zeptopat
Daha fazla  
Önerebileceğiniz oyunları yazarsanız sevinirim. Bendeki oyunlar:

Oyunlarım 1. sayfa - Askeri Gerçekçilikten - Korkuya kadar.jpg

Oyunlarım 2. sayfa - Kurgu evrenden - Zombiye kadar.jpg

NFS U2 ve NFS MW 2005 oynayın. Bu oyunlar için widescreen fix modu kullanabilirsiniz. Eğer oynamadıysanız Resident evil 4 (eskisi) oynayın. Önerdiğim diğer oyunlar: NFS The Run. NFS Hot Pursuit Remastered. Quake 4, Doom 3, Bioshock 1 ve 2.

Pek önerilebilecek bir şey kalmamış gibi gözüküyor, hepsini oynuyor musunuz? Meraktan soruyorum.
Hepsini oynadım diyemem elbette ancak oynayacağım oyunları aldım, vakit oldukça oynuyorum. Valorant gibi hayat sömüren çevrimiçi oyunlara girmektense, böyle daha çok tek kişiliği zevkli farklı farklı oyunlardan oynuyorum. Elden Ring alacağım bu indirimde, gelecekte çıkmasını beklediğim Men of war 2 ile Stalker 2 var. Bunlar haricinde de şunu mutlaka oynamalısın dediğiniz varsa, onları da hazır indirimdeyken arşive atmak istiyorum
Hocam, zaten Steam sizdeymiş.

Çok daha büyük arşivi olanlar var, ben sadece oynayacak olduğum ve ilgili çekenleri aldım :)

NFS U2 ve NFS MW 2005 oynayın. Bu oyunlar için widescreen fix modu kullanabilirsiniz. Eğer oynamadıysanız Resident evil 4 (eskisi) oynayın. Önerdiğim diğer oyunlar: NFS The Run. NFS Hot Pursuit Remastered. Quake 4, Doom 3, Bioshock 1 ve 2.

Sağ olun öneriniz için ancak bu oyunlar bende mevcut

Yeni konular

Geri
Yukarı