Steam indirme hızı olması gerekenden düşük

Şimdiki değer bu reis.
İnternet rezalet bir hızda. 2Mbps ki bu da yaklaşık 250KB/S eder yani normaldir.

Redbox kullanıyorsan 4.5G yerine 3G kullanın. Büyük ihtimalle hız 8Mbps ve üstüne çıkar. Vodafone 4.5G hızlarında rezalet bir operatör. Ben şahsen çoğu konumda 3G ile çok daha iyi hız alıyordum.

Reis babamın ve annemin telefonunun internetini kapatamam onlar internetteler. Peki indirme bölgesini ne seçeyim Steam'de?

Kankam internetin indirim için çok düşük. En iyisi gece saatleri ailenin uyuduğu zamanlar indirmeyi dene şimdi ne yaparsan yap istediğin hızda inmez.
Ne güzel başta hızlıydı sonradan berbat oldu.

Arkadaşın dediği gibi 3G moduna geçebilirsin modem ayarından.

Kankam internetin indirim için çok düşük. En iyisi gece saatleri ailenin uyuduğu zamanlar indirmeyi dene şimdi ne yaparsan yap istediğin hızda inmez.
Kanka gece 1 gibi aldım bilgisayarı 5:30'a kadar indirme yaptım hız yine aynıydı.
İnternet rezalet bir hızda. 2Mbps ki bu da yaklaşık 250KB/S eder yani normaldir.

Redbox kullanıyorsan 4.5G yerine 3G kullanın. Büyük ihtimalle hız 8Mbps ve üstüne çıkar. Vodafone 4.5G hızlarında rezalet bir operatör. Ben şahsen çoğu konumda 3G ile çok daha iyi hız alıyordum.
Deneyeceğim reis sağol.
Şu an Steam'de bağlantı yok diyor indirme durdu.
Geri otomatiğe almak zorunda kaldım 3G yerine.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı